وزیر راه در بازدید از غرفه آمیکو تاکید کرد:

استفاده از توانمندی های بخش خصوصی در حوزه حمل ونقل

استفاده از توانمندی های بخش خصوصی در حوزه حمل ونقل
برای تشویق از تولید و برند ملی آمیکو بعنوان تولید داخلی ، امیدوارم بخشهای مختلف وزارت راه و شهر سازی بتوانند از تولیدات این شرکت استفاده نمایند
وزیر راه و شهر سازی در حاشیه افتتاح دومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته با حضور در غرفه شرکت آمیکو ضمن بازدید از تولیدات جدید این شرکت از نزدیک در جریان فعالیتهای شرکت آمیکو قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس به نقل از نصرنیوز، عباس آخوندی در این بازدید با تاکید بر توانمندی های بخش خصوصی در عرصه های مختلف و بویژه صنعت حمل ونقل و لزوم توجه به درون گرایی در اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: برای تشویق از تولید و برند ملی آمیکو بعنوان تولید داخلی ، امیدوارم بخشهای مختلف وزارت راه و شهر سازی بتوانند از تولیدات این شرکت استفاده نمایند.
غلامرضا صادقیان مدیر عامل شرکت آمیکو نیز در این بازدید گفت: افتتاح این نمایشگاه توسط شخص وزیر و حضور ایشان در کنار تولیدکنندگان بخش خصوصی مایه دلگرمی فعالان این عرصه می باشد.صادقیان افزود: محصول جدید وانت پیکاپ دوکابین آمیکو با موتور یورو ۵ ،قدرت ۲۴۰۰ سی سی بوده و تنها خودرو ساخت داخل با استانداردهای ۸۸ گانه می باشد.
مدیرعامل شرکت آمیکو ادامه داد:با تلاش کارکنان مجموعه گروه صنعتی آمیکو در منطقه آزاد ارس در حال حاضر روزانه تعداد ۴۰ دستگاه از وانت پیکاپ جدید در شرکت آمیکو تولید میگردد.

گفتنی است دومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی و مقامات مسئول مرتبط با این حوزه یکشنبه (۲۶ آذرماه) در محل مصلی تهران افتتاح شد.

در این نمایشگاه ۲۰۵ شرکت حضور دارند که اکثریت شرکت‌های حاضر از فعالان بخش خصوصی هستند. این نمایشگاه به مدت سه روز از ۲۶ تا ۲۸ آذرماه در محل مصلی امام خمینی برگزار می‌شود.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج