واگذاری مستقیم فیبر نوری و تلفن ثابت به فعالان اقتصادی ارس

واگذاری مستقیم فیبر نوری و تلفن ثابت به فعالان اقتصادی ارس
فرآیند واگذاری همچنان ادامه دارد و مجتمع های تولیدی و تجاری می توانند با استفاده از امکانات فیبر نوری از هر نوع خدمات دیتا استفاده کنند.
رییس مخابرات منطقه آزاد ارس از واگذاری مستقیم فیبر نوری رایگان و تلفن ثابت به مجتمع های تولیدی و تجاری مستقر در منطقه آزاد ارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محمد وجدی با اعلام این خبر، گفت: با ایجاد زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاران منطقه آزاد ارس، واگذاری رایگان فیبر نوری به تمام مجتمع های تولیدی و تجاری ارس میسر شده است.
وی ضمن اشاره به واگذاری این امکانات به 50 مجتمع تا به امروز، خاطرنشان کرد: فرآیند واگذاری همچنان ادامه دارد و مجتمع های تولیدی و تجاری می توانند با استفاده از امکانات فیبر نوری از هر نوع خدمات دیتا استفاده کنند. 
وجدی تصریح کرد: در زمینه تلفن ثابت نیز آماده واگذاری به تعداد مورد نیاز هستیم و مجتمع های تولیدی و تجاری مستقر در منطقه آزاد ارس می توانند درخواست های خود را به اداره مخابرات شهرستان جلفا ارسال کنند.
مسئول مخابرات شهرستان جلفا در پایان، بر آمادگی این اداره برای هر نوع همکاری در رابطه با زیرساخت های ارتباطی منطقه آزاد ارس، تاکید کرد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج