همکاری مشترک ارس با محیط زیست آذربایجان غربی برای حفاظت از مراکان

  • 05 دی 1396
  • 10:19
  • نشست
  • 0 دیدگاه
  • 1182 بازدید
  • Article Rating
 همکاری مشترک ارس با محیط زیست آذربایجان غربی برای حفاظت از مراکان
این جلسه که به منظور رفع تعارضات مابین سازمان منطقه آزاد ارس و اداره کل محیط زیست آذربایجان غربی برگزار شد، زمینه های همکاری دوجانبه در حوزه محیط زیست و مناطق حفاظت شده بررسی شد
جسله مشترک سازمان منطقه آزاد ارس با اداره کل محیط زیست آذربایجان غربی برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در این جلسه که به منظور رفع تعارضات مابین سازمان منطقه آزاد ارس و اداره کل محیط زیست آذربایجان غربی برگزار شد، زمینه های همکاری دوجانبه در حوزه محیط زیست و مناطق حفاظت شده بررسی شد. 
بر اساس مفاد این جلسه، محیط زیست آذربایجان غربی مکلف شد تا در اسرع وقت نسبت به مشخص نمودن آن قسمت از اراضی داخل محوطه حفاظت شده مراکان که تحت تاثیر فعالیت های عمرانی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس قرار گرفته است اقدام نموده و پیشنهادات لازم را در این زمینه ارائه دهد. 
بر همین اساس، موضوع ارائه شده محیط زیست آذربایجان غربی در خصوص اراضی تداخلی در هفته آتی و در ادامه جلسات دوجانبه مورد بررسی قرار می گیرد تا جهت اصلاح به مراجع ذی صلاح اعلام شود. 
همچنین در این جلسه مقرر شد، توافقات قبلی فی مابین سازمان منطقه آزاد ارس با اداره کل محیط زیست آذربایجان غربی در راستای مدیریت و حفاظت بهینه از منطقه حفاظت شده مراکان و ایجاد امکانات لازم در راستای توانمندسازی حفاظتی این منطقه، کماکان به اجرا درآید. 
گفتنی است، در این جلسه مشترک علاوه بر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، مسئولان اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی حضور داشتند.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج