مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس:

پروژه های عمرانی و زیربنایی ارس به سرعت در حال تکمیل است

پروژه های عمرانی و زیربنایی ارس به سرعت در حال تکمیل است
 بر اساس ارزیابی عملکرد دبیرخانه مناطق آزاد کشور، منطقه آزاد ارس در جذب اعتبارات عمرانی موفق عمل کرده و پروژه های زیربنایی و عمرانی ارس طبق برنامه پیش می رود

رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت:  منطقه آزاد ارس موفق در حوزه عمرانی و زیربنایی است و پروژه های عمرانی و زیربنایی ارس به سرعت در حال تکمیل است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در این دیدار گفت: بر اساس ارزیابی عملکرد دبیرخانه مناطق آزاد کشور، منطقه آزاد ارس در جذب اعتبارات عمرانی موفق عمل کرده و پروژه های زیربنایی و عمرانی ارس طبق برنامه پیش می رود.

وی تصریح کرد: در جلسه دیشب این دبیرخانه نیز منطقه آزاد ارس به عنوان منطقه آزاد موفق در تمام زمینه های فعالیتی معرفی شده است و این موفقیت نمود بارز همدلی در این منطقه است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با اشاره موفقیت های ارس در جذب سرمایه گذاری های کلان، خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری های کلانی که در منطقه آزاد ارس در حوزه صنعتی و کشاورزی صورت گرفته است، افتخاری برای کشور محسوب می شود.

عرب باغی تاکید کرد: صادرات محصولات تولیدی در ارس، به خصوص در حوزه گلخانه ها، زبانزد محافل اقتصادی کشور شده است و ارس در حال به دست گرفتن بازارهای روسیه است.

وی با اشاره به ظرفیت بالای منطقه در حوزه گردشگری، عنوان کرد: در زمینه گردشگری نیز شاهد رشد روافزون زیرساخت های گردشگری هستیم و به زودی اولین هتل 5 ستاره منطقه آزاد ارس نیز افتتاح خواهد شد.

رئیس هئیت مدیره سازمان منطقه آزاد ارس، در بخش دیگری از صحبت های خود، گفت: حضور حجت السلام والمسلمین سنجری در منطقه آزاد ارس انرژی مضاعفی برای همدلی و همکاری در جلفا ایجاد کرده است و شرایط همدلی در منطقه پس از حضور ایشان بهتر شده است.

عرب باغی در پایان از نماینده ولی فقیه در منطقه آزاد ارس، دعوت کرد تا با حضور در این منطقه دلگرمی بیشتری به مسئولان این منطقه داده و از نزدیک شاهد موفقیت های روزافزون ارس باشند.

گفتنی است، در دیدار امروز نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، امام جمعه منطقه آزاد ارس، مسئولان و پرسنل سازمان منطقه آزاد ارس، مسئولان شهرستان جلفا، مسئولان نظامی، انتظامی و سپاه شهرستان جلفا و جمعی از مردم ولایت مدار این شهرستان حضور داشتند.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج