امام جمعه منطقه آزاد ارس:

همدلی و اتحاد مسئولان و مردم موفقیت ارس را به ارمغان آورده است

همدلی و اتحاد مسئولان و مردم موفقیت ارس را به ارمغان آورده است
13هفته از آغاز نماز جمعه منطقه آزاد ارس می گذرد و باعث افتخار است که از تمام طیف های جامعه در نماز جمعه شرکت می کنند
امام جمعه منطقه آزاد ارس، در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، گفت: همدلی مسئولان و مردم موفقیت سال های اخیر منطقه آزاد ارس در تمام بخش ها را رقم زده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، حجت الاسلام سالار سنجری، تصریح کرد: 13هفته از آغاز نماز جمعه منطقه آزاد ارس می گذرد و باعث افتخار است که از تمام طیف های جامعه در نماز جمعه شرکت می کنند.
وی ادامه داد: قریب به ۶۰درصد مراجعات به دفتر امام جمعه را جوانان تشکیل می دهند و حضور جوانان جلفا در برنامه های مذهبی و ملی باورنکردنی است.
امام جمعه منطقه آزاد ارس، با اشاره به ولایت مداری مردم منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا، تاکید کرد: جمع کثیری از مردم شهرستان جلفا علاقمند بودند که در این دیدار حضور داشته باشند و جمع کنونی نماینده مردم ولایت مدار جلفاست.
حجت الاسلام سنجری در ادامه آماری از روحانیان ، شهیدان، ایثارگران و جانبازان منطقه آزاد ارس و جلفا را ارائه کرده و در زمینه برنامه های پیش روی ستاد اقامه نماز این شهرستان سخن گفت.
گفتنی است، در دیدار امروز نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، امام جمعه منطقه آزاد ارس، مسئولان و پرسنل سازمان منطقه آزاد ارس، مسئولان شهرستان جلفا، مسئولان نظامی، انتظامی و سپاه شهرستان جلفا و جمعی از مردم ولایت مدار این شهرستان حضور داشتند.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج