محسن نریمان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس:

اولویت منطقه آزاد ارس رسیدن به مدارج بالای توسعه ای است

اولویت منطقه آزاد ارس رسیدن به مدارج بالای توسعه ای است

برای توسعه مناطق آزاد نیاز به استفاده از تجربه های قبلی است و باید در قوانین جدید تلاش شود که توسعه مناطق آزاد ایران در اولویت کاری باشد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در مراسم تودیع و معارفه، اولویت اصلی منطقه آزاد ارس را رسیدن به مدارج بالای توسعه ای دانست. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن نریمان در این مراسم، گفت: برای توسعه مناطق آزاد نیاز به استفاده از تجربه های قبلی است و باید در قوانین جدید تلاش شود که توسعه مناطق آزاد ایران در اولویت کاری باشد. 
وی تصریح کرد: زمانی که قوانین مناطق آزاد را در مجلس تصویب کردیم، زمینه ها را برای رشد آسان مناطق آزاد فراهم کرده بودیم و خوشحالم که توسعه کنونی این روزهای مناطق آزاد ارس را می بینم. 
نریمان اظهار کرد: تغییرات مدیریتی در داخل سازمان منطقه آزاد ارس مدنظر نیست و معاونان و مدیران سازمان با همدلی و کار بیشتر می توانند ارس را به رده های بالاتری در بین مناطق آزاد ایران برسانند. 
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، خاطرنشان کرد: استفاده از نیروهای بومی اولویت اصلی است و باید در کنار آن از سایر افرادی که به منطقه آزاد ارس خدمت می کنند نیز حمایت کنیم. 
نریمان در پایان گفت: هم اکنون نیاز داریم که با کار بیشتر و همدلی و همکاری هر چه بیشتر برای توسعه منطقه آزاد ارس، آذربایجان شرقی و ایران اسلامی تلاش کنیم. 
گفتنی است، مراسم تودیع و معارفه رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با حضور برخی از مسئولان کشور، استان و منطقه و معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد و در این مراسم ضمن اعطای حکم محسن نریمان، از مدیرعامل سابق و سرپرست سابق سازمان منطقه آزاد ارس نیز تقدیر شد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج