کارگاه آموزش و پيشگيری پرسنل جايگاه های عرضه سوخت ارس برگزار شد

کارگاه آموزش و پيشگيری پرسنل جايگاه های عرضه سوخت ارس برگزار شد

مدیر ایمنی و آتشنشانی سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری کارگاه آموزش و پيشگيری برای پرسنل اپراتورهای جايگاه های عرضه سوخت منطقه آزاد ارس خبر داد. 

مدیر ایمنی و آتش نشانی سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری کارگاه آموزش و پيشگيری برای پرسنل اپراتورهای جايگاه های عرضه سوخت منطقه آزاد ارس خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محبوب ابراهیمی با اعلام این خبر، گفت: کارگاه آموزش و پيشگيری برای پرسنل اپراتورهای جايگاه های عرضه سوخت منطقه آزاد ارس با هدف افزایش ایمنی در جایگاه های سوخت ارس برگزار شد. 
وی افزود: کارگاه مذکور برای هماهنگی  ارايه خدمات به مسافرين و گردشگران نوروزی منطقه آزاد ارس در راستای اهداف ستاد تسهیلات سفر ارس برگزار شده است. 
ابراهیمی عنوان کرد: پرسنل و کارکنان جایگاه های سوخت مستقر در منطقه آزاد ارس در این کارگاه شرکت داشتند و آموزش های لازم در راستای ارائه خدمات بهتر و بالاتر بردن سطح ایمنی جایگاه ها در این کارگاه ارائه شد. 
مدیر ایمنی و آتشنشانی سازمان منطقه آزاد ارس در پایان گفت: پیش بینی می شود که منطقه آزاد ارس در نوروز 97 نیز همانند سال های گذشته مورد استقبال خیل عظیمی از گردشگران قرار بگیرد و بر همین اساس، تمهیدات لازم برای ایمنی و اطمینان خاطر گردشگران نوروزی ارس اندیشیده شده است.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج