شماره 24 و 25 دوهفته نامه ارس منتشر شد

شماره 24 و 25 دوهفته نامه ارس منتشر شد

شماره 24 و 25 دوهفته نامه ارس در 16 صفحه منتشر شد. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، شماره 24 و 25  دوهفته نامه ارس به صورت توامان در 16 صفحه منتشر شده و در اختیار علاقمندان و مخاطبان قرار گرفت. 
در بین مطالب متنوع منتشر شده در این شماره، «آغاز احداث نیروگاه 500 مگاواتی سیکل ترکیبی ارس» و «گزارش مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس» تیتر و روی را به خود اختصاص داده اند.
علاوه بر این مطلب، گزارش ها، مصاحبه ها و یادداشت هایی در حوزه های مختلف نیز زینت بخش صفحات مختلف نشریه شده است. توسعه حمل و نقل ریلی برای توسعه پایدار ارس، مصاحبه با مدیرعامل شرکت آرین دوخت ارس، ویژه نامه دهه مبارک فجر، پرونده بررسی عملکرد معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از بخش های مهم این شماره از نشریه است.
سومین مسابقه پیامکی دوهفته نامه ارس نیز در این شماره منتشر شده است و علاقمندان می توانند جواب های صحیح را به شماره 30008515 ارسال کنند. در کنار این مطلب، اسامی برندگان مسابقات اول و دوم پیامکی دوهفته نامه نیز منتشر شده است. 
گفتنی است، نسخه پی دی اف شماره 24 و 25 دوهفته نامه ارس در سایت سازمان منطقه آزاد ارس و کانال رسمی تلگرامی این سازمان قابل دانلود است.

برچسب ها : منطقه آزاد ارس,
لینک کوتاه :

فایل پیوست

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج