جامعه به مهندسان پاکدست افتخار می کند

جامعه به مهندسان پاکدست افتخار می کند

داشتن شیوه نامه درست در حوزه مهندسی بسیار ضروری است و برای پیشبرد کارها به همدلی و همکاری مهندسان شاغل در منطقه آزاد ارس نیاز داریم. 

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در آئین گرامیداشت روز مهندس، گفت: پاکدستی برای مهندسان بسیار مهم است و بدون شک جامعه و کشور به مهندسانی پاکدستی، افتخار می کند. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن نریمان در این آئین، خاطرنشان کرد: داشتن شیوه نامه درست در حوزه مهندسی بسیار ضروری است و برای پیشبرد کارها به همدلی و همکاری مهندسان شاغل در منطقه آزاد ارس نیاز داریم. 
وی افزود: رشد و توسعه پایدار زمانی تجلی پیدا می کند که فضای منطقی در منطقه آزاد ارس ایجاد شده و به همدلی لازم برسیم. 
نریمان با اشاره به وجود دانشگاه ها و پردیس های مختلف در منطقه آزاد ارس، تصریح کرد: منطقه آزاد ارس می تواند با استفاده از ظرفیت دانشگاهی که دارد، مهندسان مجربی را پرورش دهد و این توان را داریم که پردیس دانشگاه تهران را به پردیس واقعا بین المللی دانشگاه تهران بدل کنیم. 
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در پایان گفت: امیدواریم با همدلی و هم اندیشی بسترساز یک منطقه آزاد تجاری، صنعتی و گردشگری مناسب در ارس باشیم. 
گفتنی است، آئین گرامیداشت روز مهندس با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، معاونین و مدیران سازمان و رئیس پردیس بین المللی دانشگاه تهران برگزار شد. در این آئین از مهندسان شاغل در سازمان منطقه آزاد ارس، تقدیر شد.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج