برپایی نماز جماعت در نمازخانه های منطقه آزاد ارس

برپایی نماز جماعت در نمازخانه های منطقه آزاد ارس

نماز جماعت، هر روزه در اوقات اذان ظهر و اذان مغرب در 5 نمازخانه سطح منطقه آزاد ارس که نقاط پرگردشگر محسوب می شوند، با حضور روحانی اقامه می شود.

دبیر ستاد اقامه نماز سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری نماز جماعت در نمازخانه های منطقه آزاد ارس در ایام نوروز 97 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، ابراهیم نصیری با اشاره به این خبر گفت: نماز جماعت، هر روزه در اوقات اذان ظهر و اذان مغرب در 5 نمازخانه سطح منطقه آزاد ارس که نقاط پرگردشگر محسوب می شوند، با حضور روحانی اقامه می شود.
وی افزود: بر همین اساس، در نمازخانه های پارک کوهستان، پارک درنا، پارک جنگلی، پایانه مرزی جلفا و پایانه مرزی نوردوز، همه روزه نماز جماعت برپا می شود.
نصیری تاکید کرد: در زمینه تجهیز نمازخانه های منطقه آزاد ارس نیز اقدامات بسیار خوبی انجام شده است و در نوروز 97 تمام نمازخانه های مجتمع های تجاری و نقاط مختلف منطقه آزاد ارس از نظر تجهیزات نمازخانه ای در بهترین شکل ممکن هستند.
وی در ادامه گفت: امسال در کنار اقامه نماز جماعت، بسته های فرهنگی ترویج فرهنگ حجاب و عفاف نیز توسط کارشناسان مذهبی آقا و خانم در بین گردشگران توزیع می شود.
نصیری در پایان خاطرنشان کرد: گردشگران عزیز می توانند هرگونه پیشنهاد و انتقاد خود در این زمینه را با استفاده از سامانه نظارتی سازمان منطقه آزاد ارس و یا سامانه نظارتی ستاد اقامه نماز اعلام کنند.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج