رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران خبر داد:

آمادگی سازمان بورس برای تاسیس تالار ویژه بورس در ارس

آمادگی سازمان بورس برای تاسیس تالار ویژه بورس در ارس

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران از آمادگی سازمان بورس برای تاسیس تالار ویژه بورس در منطقه آزاد ارس خبر داد. 
 

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران از آمادگی سازمان بورس برای تاسیس تالار ویژه بورس در منطقه آزاد ارس خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، شاپور محمدی با اعلام این خبر گفت: سازمان بورس و اوراق بهادار کشور آماده دایرکردن تالار ویژه بورس درصورت اختصاص زمین مناسب در منطقه آزاد ارس است. 
وی تصریح کرد: این کار می تواند در زمینه فرهنگسازی استفاده از بورس به عنوان یکی از پایه های اقتصاد در منطقه کمک کند. 
محمدی در بخش دیگری از سخنان خود، خاطرنشان کرد: استقرار معاونت بورس و اوراق بهادار در منطقه آزاد ارس می تواند به رشد و توسعه بورس در ارس کمک کند. 
وی در پایان گفت: سازمان بورس و اوراق بهادار کشور نتایج خوبی از دایر کردن تالار بورس در آذربایجان شرقی کسب کرده است و تالار ویژه تبریز جزو تالارهای برتر بورس کشور است. بر همین اساس، ارس نیز می تواند با استفاده از این تجربه به یکی از مناطق فعال بورسی در کشور تبدیل شود. 


گفتنی است، در نشست اعضاء کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، استاندار آذربايجان شرقی، مشاور رييس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد، روسای سازمان های بورس و اوراق بهادار، امور مالیاتی کشور، گمرك كل ايران، صندوق توسعه ملی، معاون رئیس امور مالیاتی، مسئول سرمایه گذاری‌های خارجی کشور، مدیران عامل بانک‌های ملی و سپه و معاونان دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد، مدیرعامل و معاونین سازمان منطقه آزادارس، امام جمعه و مسئولان شهرستان جلفا و 25نفر از سرمایه گذاران منطقه آزاد ارس حضور داشتند که در این نشست 4ساعته سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی منطقه آزاد ارس مشکلات و موانع موجود را با هیات اقتصادی در میان گذاشتند.
این هیات صبح پنجشنبه 6 اردیبهشت نیز از نزدیک به بازدید از مراکز صنعتی ارس پرداختند. شرکت های پاناچوب ارس، جلفا چوب ارس، پیشگامان دنیلی ارس، تارلا امین ارس، نساجی جلفاکاران و آمیکو، در این سفر مورد بازدید اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و مسئولان ارشد اقتصادی کشور قرار گرفتند.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج