رئیس بانک ملی شعبه جلفا خبر داد:

افتتاح سپرده های ارزی در بانک ملی شعبه منطقه آزاد ارس

افتتاح سپرده های ارزی در بانک ملی شعبه منطقه آزاد ارس

رئیس بانک ملی شعبه جلفا از آمادگی این بانک برای افتتاح سپرده های ارزی در منطقه آزاد ارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، یوسف محسن زاده با اعلام این خبر، گفت: برای اجرای تصمیم های ستاد اقتصادی دولت مبنی بر تبیین سیاست های جدید ارزی، دایره ارزی بانک ملی شعبه جلفا آماده افتتاح انواع حساب های ارزی است.

وی افزود: مشتریان با پرداخت ارز به صورت اسکناس می توانند نسبت به افتتاح هر یک از انواع حساب های ارزی اقدام کنند.

محسن زاده اظهار داشت: گزینه هایی چون حساب های قرض الحسنه پس اندار با قابلیت شرکت در قرعه کشی سالیانه بانک ملی ایران، حساب جاری با قابلیت دریافت دسته چک ارزی و حساب سرمایه گذاری مدت دار با قابلیت دریافت سود در اختیار علاقمندان به سرمایه گذاری ارزی قرار می گیرد.

وی تاکید کرد: افتتاح حساب های مذکور صرفا با پرداخت اسکناس به صورت فیزیکی انجام می گیرد و به درخواست مشتری و در هر زمان، وجه مورد درخواست مشتری به صورت اسکناس ارزی بازپرداخت می شود.

رئیس بانک مرکزی شعبه جلفا در زمینه شرایط افتتاح حساب های ارزی، تصریح کرد: حساب های قرض الحسنه پس انداز و قرض الحسنه جاری با حداقل 100دلار یا یورو و حساب های مدت دار ارزی با حداقل 1000 دلار یا یورو قابل افتتاح است.

محسن زاده در ادامه گفت: حسابهای مدت دار ارزی حداقل یک ماهه و حداکثر یکساله با نرخ سود سالیانه پنج درصد برای حساب های دلاری و چهار درصد برای حساب های یورویی محاسبه و پرداخت می شود.

او در بخش دیگری از صحبت های خود عنوان کرد: در هفته های آتی با هماهنگی سازمان منطقه آزاد ارس، کارشناسان ارزی و بین المللی این بانک در این سازمان حضور خواهند داشت تا طرح های کاربردی و عملیاتی ارزی را در حضور سرمایه گذاران حوزه های مختلف این منطقه تشریح کنند.

محسن زاده در پایان گفت: بانک ملی شعبه جلفا در تلاش است تا با همکاری معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس، گام های موثری در جهت حل مسائل و مشکلات ارزی موجود در این منطقه بر اساس سیاست های ارزی دولت، بردارد.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج