ملت ایران هیچگاه مردم فلسطین را تنها نخواهند گذاشت

ملت ایران هیچگاه مردم فلسطین را تنها نخواهند گذاشت

محسن نریمان در آیین سیاسی عبادی نمازجمعه منطقه آزاد ارس با اشاره به اینکه روز قدس امسال متفاوت ترین روز قدس در جمهوری اسلامی است، گفت: ملت ایران همواره دشمن ظالم و پشتیبان مظلوم هست و مظلومان فلسطینی نیز پشتیبان بزرگی چون ملت ایران دارند

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، سخنران آخرین نمازجمعه ماه مبارک رمضان در روز جهانی قدس بود. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن نریمان در آیین سیاسی عبادی نمازجمعه منطقه آزاد ارس با اشاره به اینکه روز قدس امسال متفاوت ترین روز قدس در جمهوری اسلامی است، گفت: ملت ایران همواره دشمن ظالم و پشتیبان مظلوم هست و مظلومان فلسطینی نیز پشتیبان بزرگی چون ملت ایران دارند. 
وی تاکید کرد: مردم مسلمان فلسطین بدانند که ملت ایران با توجه به تعهدی که نسبت به اسلام دارند، هیچگاه ملت فلسطین را تنها نخواهند گذاشت. 
نریمان افزود: تا این ملت و فرهنگ در ایران هست، کشورهای جعلی و دولت های زورگوی منطقه در خطر هستند. 
وی در بخش دیگری از صحبت های خود، گفت: امروزه دولت های منفور آمریکا و رژیم اشغالگر به دنبال این هستند که ثابت کنند ایران به دنبال ساخت بمب هسته ای است اما باید بدانند که بمب هسته ای جمهوری اسلامی، ملتی است که امروز باغیرت و پرشور در صحنه حاضر شده اند. 
نریمان خاطرنشان کرد: ملت ایران این توان را دارد که تمام دولت های پوشالی خاورمیانه را که به اسلام و مردم خود پشت کرده اند، به تاریخ بسپارد. 
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، تصریح کرد: رژیم اشغالگر قدس تا به حال چندین بار در مقابل گروه حزب الله شکست خورده است و مشخص نیست چگونه این امید را دارد که در مقابل ملت بزرگ ایران ایستادگی کند. 
نریمان ادامه داد: با وجود اینکه غربی ها به تکنولوژی های جدید می بالند اما نمی توانند درک درستی از مردم ایران و انقلاب اسلامی داشته باشند. 
وی افزود: بر همین اساس است که نخست وزیر ساده لوح رژیم اشغالگر صهیونیستی صحبت هایی می کند که نشان دهنده سطح فکر پایین و عدم درک از مردم ولایتمدار ایران است. 
نریمان تاکید کرد: تاریخ نشان داده است که قدرت های بزرگ با تسلیحات مدرن نیز می توانند به آسانی از بین بروند ، همانطورکه رژیم تا بن دندان مسلح ستمشاهی را که مجهز به مدرن ترین تسلیحات آن سالها بود، توسط مردم ایران سرنگون شد. 
گفتنی است، حضور گسترده مردم ولایت مدار منطقه آزاد ارس در نماز جمعه روز جهانی قدس چشمگیر بود. حجت الاسلام دکتر طالبی نیا، مدیر کل اروپا و آمریکا مجمع جهانی اهل البیت، سخنران مراسم روز جهانی قدس منطقه آزاد ارس بود.

>> گزارش تصویری راهپیمایی روز جهانی قدس

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج