زبان سایت
دوشنبه 30 مهر 1397

جلسه بانک ملی با سرمایه گذاران ارس برگزار شد

جلسه بانک ملی با سرمایه گذاران ارس برگزار شد

رئیس شعبه جلفای بانک ملی ایران به تشریح طرح های کاربردی و عملیاتی ارزی این بانک برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی ارس پرداخت

 جلسه بانک ملی شعبه جلفا با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی ارس در محل سالن اجلاس سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در این جلسه که ظهر یکشنبه 20 خردادماه برگزار شد، رئیس شعبه جلفای بانک ملی ایران به تشریح طرح های کاربردی و عملیاتی ارزی این بانک برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی ارس پرداخت. 
چگونگی امکان تخصیص و تسویه ارز برای واردات مواد اولیه و ماشین آلات واحدهای تولیدی مستقر در منطقه، چگونگی تخصیص و تسویه ارز برای اصناف و کسبه دارای پروانه کسب و چگونگی تخصیص ارز برای توریست ها از جمله مواردی بود که در جلسه بانک ملی با سرمایه گذاران ارس، مطرح شد. 
امکان افتتاح سپرده ها و انواع حساب های ارزی و شرایط بهره برداری و استفاده از این حساب ها نیز موضوعاتی بود که در این جلسه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد. 
طرح موارد مورد نیاز و مشکلات فعالان اقتصادی منطقه آزاد ارس نیز بخش پایانی این جلسه را به خود اختصاص داد. 
در این جلسه معاون اقتصادی و سرمایه گذاری و دیگر مدیران سازمان منطقه آزاد ارس، نمایندگان اصناف منطقه، فعالین اقتصادی ارس، مدیران شرکت های حمل و نقل بین المللی مستقر در منطقه آزاد ارس، بهره برداران مجتمع های گلخانه ای ارس و مدیران شرکت های تولیدی فعال در منطقه حضور داشتند.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج