مدیر مالی سازمان منطقه آزاد ارس:

شیوه نامه جامع انبار و اموال سازمان منطقه آزاد ارس تدوین شد

شیوه نامه جامع انبار و اموال سازمان منطقه آزاد ارس تدوین شد

مدیر مالی سازمان منطقه آزاد ارس از تدوین شیوه نامه جامع انبار و اموال سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد

مدیر مالی سازمان منطقه آزاد ارس از تدوین شیوه نامه جامع انبار و اموال سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محمدرضا ایوبی با اشاره به این خبر، گفت: هم اکنون شیوه نامه انبار و اموالی که در طول یک دهه استفاده می شد، تصحیح شده است و شیوه نامه کامل و جامع اموال و انبار در منطقه آزاد ارس تدوین شده است.
وی تاکید کرد: این شیوه نامه با همکاری مدیریت طرح و برنامه سازمان تهیه شده است و هدف از تبیین این شیوه نامه، ساماندهی اموال و انبار در سازمان منطقه آزاد ارس است.
ایوبی اظهار کرد: مزایده اموال مازاد سازمان منطقه آزاد ارس نیز از اسفند ماه گذشته برای آهن آلات آغاز شد و در ادامه نیز سایر اموال مازاد برای فروش به مزایده گذاشته شده است.
ایوبی در ادامه گفت: در ماه های اخیر بیشتر از 200 پرونده باز بیمه ای سازمان منطقه آزاد ارس به نتیجه رسیده است و حدود 60 مورد پرونده بیمه ای نیز وجود دارد که تلاش خواهیم کرد تا تمام پرونده های باز بیمه ای به اتمام برسد.
وی تاکید کرد: در زمینه پرونده های مالیاتی نیز مقدمات کار و توافق های اولیه صورت گرفته است تا بتوانیم ظرف یک ماه آینده تمام پرونده های باز مالیاتی سازمان نیز که از 4 سال گذشته وجود داشته است، به نتیجه نهایی برسانیم.
ایوبی عنوان کرد: با صرف حدود یک هفته تلاش شبانه روزی معاملات فصلی سال 96 در پورتال دارایی به ثبت رسید تا جریمه ای از بابت معاملات فصلی گریبانگیر سازمان منطقه آزاد ارس نشود.
وی در زمینه پرداخت صورت وضعیت پیمانکاران طرف قرارداد با سازمان منطقه آزاد ارس نیز گفت: صورت وضعیت ماهانه تمام پیمانکاران خدماتی به صورت کامل و ماهانه پرداخت شده است تا رضایتمندی کارگرانی که با این پیمانکارها قرارداد دارند، حاصل شود.
ایوبی خاطرنشان کرد: در زمینه سایر پیمانکاران مانند پیمانکاران عمرانی نیز تلاش شده است تا بیشتر صورت وضعیت ماهانه ارائه شده به سازمان پرداخت شود.
مدیر مالی سازمان منطقه آزاد ارس در پایان گفت: ساماندهی خودروهای سازمان منطقه آزاد ارس نیز یکی از کارهای اساسی صورت گرفته در مدیریت مالی است و با این ساماندهی تمام هزینه های انجام شده برای هر یک از خودروها کاملا مشخص است.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج