استارتاپ ها می توانند موج امید را در بین جوانان بیدار کنند

استارتاپ ها می توانند موج امید را در بین جوانان بیدار کنند
مدیرمسئول هفته نامه تخصصی کسب و کارهای نوین، در شانزدهمین نشست معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد کشور که به میزبانی منطقه آزاد ارس برگزار می شود، گفت: استارتاپ ها می توانند موج امید را در بین جوانان بیدار کنند و حمایت از استارتاپ ها بهترین راه برای شکوفایی اقتصادی کشور است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، اکبر هاشمی در کارگاه تخصصی «استارتاپ ها و شتاب دهنده ها» گفت: در شرکت های سنتی ارزش گذاری بر اساس دارایی هاست اما در استارتاپ ها روی منابع انسانی تاکید می شود و ارزش تیم کاری بسیار بیشتر از ارزش سخت افزاری شرکت است.
وی اظهار کرد: پیش بینی می شود که در سال های آتی 10 شرکت برتر جهان، جزو شرکت های استارتاپی خواهد بود.
هاشمی با اشاره به اینکه استارتاپ ها از ایده ها آغاز می شود، گفت: این شرکت ها با هزینه بسیار کم شروع می کنند و همین موضوع سبب می شود که رشد سریعی را در این شرکت ها شاهد باشیم.
وی تاکید کرد: بومی سازی استارتاپ های بین المللی نیز دارای ارزش بالایی است و برخی از این بومی سازی ها موفقیتی بالایی را کسب کرده است.
هاشمی در ادامه صحبت های خود با اشاره به اینکه استارتاپ ها به آن صورت نیاز به حمایت های دولتی ندارند، گفت: اگر قوانین دست و پاگیر از پیش پای این افراد برداشته شود، به مراتب می توانند موفق تر شوند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: برگزاری جلسات و فضایی برای گفتگوی صاحبان استارتاپ ها به راحتی می تواند در مناطق آزاد شکل بگیرد و این افراد در ابتدا به حمایت های معنوی واقعی نیاز دارند.
شانزدهمین نشست معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد کشور از سه شنبه 5 تیر 97 در منطقه آزاد ارس آغاز شده و تا روز جمعه 8 تیرماه ادامه خواهد داشت.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج