اطلاعیه ثبت نام در سامانه سیفام

اطلاعیه ثبت نام در سامانه سیفام

بدینوسیله به اطلاع می رساند:
 در راستای بهره‌مندی در جهــت تامیــن کــالای همـــراه مســافــر - مصــرفی- مــواد اولیــه مطابــــق دستور العمل‌های ابلاغی و رفع محدودیت
ثبت کالاهای ممنوعه، مقتضی است ضمن مراجعه به سایت www.sifam.ir  نسبت به ثبت‌نام به عنوان فعالین اقتصـادی در زمینــــه بازرگـــانی، ســـرمایه گذاری،تولیــــدی،صنعتـــی و کشـــاورزی اقدام و سپس با ثبت نام در سامانه جامع تجارت به آدرس www.ntsw.ir با مشخص نمودن کالاهای درخواستی نسبت به ثبت سفارش اقدام لازم انجام پذیرد.


  • "سیفام" یا سامانه یکپارچه فعالان اقتصادی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، درگاه ارائه خدمات برخط به کلیه فعالان و بنگاه‏ های اقتصادی مستقر در مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی است.
  • این سامانه با هدف تسهیل خدمت رسانی و یکپارچه نمودن تمامی خدمات مورد نیاز فعالان اقتصادی توسط دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی طراحی و مستقر شده است تا امکان پاسخگویی به تمامی این نیازها در یک محیط یکپارچه فراهم گردد.  
  • فعالان اقتصادی مستقر در مناطق می‏ توانند با ثبت نام در این سامانه از خدماتی چون اطلاع از فرصت‏ های سرمایه‏ گذاری، ثبت درخواست های سرمایه‏ گذاری، ثبت شرکت در مناطق آزاد، ثبت سفارش کالا، ثبت اظهار نامه گمرکی، ثبت درخواست ورود ماشین آلات و تجهیزات، ثبت درخواست گواهی ارزش افزوده و... بهره مند گردند.   
  • همچنین، با ورود به "سیفام"، مخاطبین می ‏توانند به کلیه سامانه‏ های ویژه و اختصاصی هر یک از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی دسترسی داشته باشند.
  • "سیفام" به گونه‏ ای طراحی شده است تا کلیه نیازمندی‏ های آموزشی، دستورالعمل ها و بخشنامه های مرتبط با موضوعات موجود در سامانه و هم‏چنین پرسش و پاسخ‏ های متداول فعالان اقتصادی، در کوتاه‏ ترین زمان ممکن در دسترس آن‏ها قرار گیرد.


دریافت فایل آموزشی سامانه

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج