اولین رویداد استارتاپی گردشگری ارس برگزار می شود

اولین رویداد استارتاپی گردشگری ارس برگزار می شود

اولین رویداد استارتاپی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری 7، 15 و 21 آبان ماه در منطقه آزاد ارس با محورهای توسعه ژئوتوریسم، استفاده از ظرفیت های کشورهای همجوار برای توسعه گردشگری، تبدیل منطقه به هاب گردشگری قفقاز جنوبی، صنایع دستی، بوم گردی و توسعه جوامع محلی، گردشگری روستایی، گردشگری مذهبی ، اکوتوریسم ، گردشگری تجاری ، اقامت و رزرواسیون توسط سرپرست مرکز رشد و فناوری توسعه صادرات منطقه آزاد ارس و با همکاری معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری برگزار می شود.

اولین رویداد استارتاپی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری در منطقه آزاد ارس برگزار می شود. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، سرپرست مرکز رشد و فناوری توسعه صادرات منطقه آزاد ارس با اعلام خبر برگزاری رویداد سرمایه گذاری گفت: این رویداد برای استفاده حداکثری از پتانسیل های گردشگری منطقه و در جهت کمک به شکل گیری فضای کارآفرینی در حوزه گردشگری به عنوان اولین رویداد استارتاپی سرمایه گذاری گردشگری در ارس، برگزار می شود. 
پریسا بهلولی تصریح کرد: رویداد استارتاپی در صنعت گردشگری ارس با تمرکز بر ایجاد فرصت های سرمایه گذاری بر روی استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپای فعال در حوزه گردشگری برگزار می شود. 
وی با اشاره به نحوه برگزاری این رویداد، خاطرنشان کرد: حضور کلیه تیم های فعال در این حوزه از سراسر کشور در طی سه هفته برنامه ریزی شده و فرصت هایی فراهم خواهد شد تا تیم های شرکت کننده با کلیه پتانسیل های نهفته منطقه آشنا شده و ایده هایی برای استفاده از منابع بکر منطقه پرورش دهند.
بهلولی افزود: در این رویداد علاوه بر حضور تیم های برتر حوزه گردشگری، کارگاه های آموزشی ویژه ای با حضور مربیان برتر کسب و کارهای نوپا برگزار خواهد شد.
سرپرست مرکز رشد و فناوری توسعه صادرات منطقه آزاد ارس با اشاره به زمابندی و محورهای برگزاری این رویداد، تصریح کرد: اولین رویداد استارتاپی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری 7، 15 و 21 آبان ماه در منطقه آزاد ارس با محورهای توسعه ژئوتوریسم، استفاده از ظرفیت های کشورهای همجوار برای توسعه گردشگری، تبدیل منطقه به هاب گردشگری قفقاز جنوبی، صنایع دستی، بوم گردی و توسعه جوامع محلی، گردشگری روستایی، گردشگری مذهبی ، اکوتوریسم ، گردشگری تجاری ، اقامت و رزرواسیون توسط سرپرست مرکز رشد و فناوری توسعه صادرات منطقه آزاد ارس و با همکاری معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری برگزار می شود.
بهلولی در پایان گفت: در روز پایانی رویداد که 21 آبان ماه در محل سالن اجلاس سازمان منطقه آزاد ارس با حضور سرمایه گذاران و حامیان حوزه گردشگری برگزار خواهد شد، تیم های شرکت کننده به ارائه ایده ها پرداخته تا سرمایه گذاران در صورت داشتن علاقه برای سرمایه گذاری در ایده مربوطه تصمیم گیری نمایند.
گفتنی است، علاقمندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت tourism.arasevent.ir مراجعه کنند.

لینک کوتاه :

فایل پیوست

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج