مدیر ورزش و تفریحات سالم سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد:

تداوم برنامه های صبح و نشاط ارس در روزهای دوشنبه و چهارشنبه

  • 18 مهر 1397
  • 11:26
  • ورزشی
  • 0 دیدگاه
  • 447 بازدید
  • Article Rating
تداوم برنامه های صبح و نشاط ارس در روزهای دوشنبه و چهارشنبه

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و با استقبال گسترده ارس وندان و ورزشکاران از برنامه های گذشته این سازمان در حوزه ورزش همگانی، برنامه های صبح و نشاط ارس در تمام طول سال اجرا می شود.

مدیر ورزش و تفریحات سالم سازمان منطقه آزاد ارس از تداوم برنامه های صبح و نشاط ارس شامل همایش پیاده روی و ورزش صبحگاهی خانوادگی تا پایان سال و در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هر هفته خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، حامد خانمرادی با اعلام این خبر، عنوان کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و با استقبال گسترده ارس وندان و ورزشکاران از برنامه های گذشته این سازمان در حوزه ورزش همگانی، برنامه های صبح و نشاط ارس در تمام طول سال اجرا می شود.
وی خاطرنشان کرد: برنامه های صبحگاهی صبح و نشاط ارس دو روز در هفته از پارک سلامت تا پارک شهر برگزار می شود.
خانمرادی با اشاره به سایر برنامه های ورزشی، تصریح کرد: ورزش عصرگاهی نیز در طول هفته با مشارکت ارس وندان برگزار خواهد شد و  برنامه نهایی ورزش عصرگاهی به زودی در اختیار علاقمندان قرار می گیرد. 
وی افزود: به درخواست اهالی و ورزشکاران شهر جلفا، هر هفته یک صعود با هماهنگی هیات کوهنوردی منطقه آزاد ارس برای ارس وندان برنامه ریزی شده است. 
خانمرادی با اشاره به اینکه علاقمندان جهت شرکت در این برنامه ها می تواند روزهای دوشنبه و چهارشنبه راس ساعت ۸ صبح در پارک سلامت حضور داشته باشند، گفت: از ورزشکاران حاضر در این برنامه ها با قرعه کشی و پذیرایی تقدیر به عمل می آید. 
گفتنی است، برنامه های صبح و سلامت ارس به همت سازمان منطقه آزاد ارس و با مشارکت شبکه بهداشت و بخش خصوصی برگزار می شود.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج