نشست رؤسای هیات های ورزشی و مسئولان منطقه آزاد ارس برای توسعه کمی و کیفی ورزش منطقه

  • 21 مهر 1397
  • 10:27
  • ورزشی
  • 0 دیدگاه
  • 400 بازدید
  • Article Rating
نشست رؤسای هیات های ورزشی و مسئولان منطقه آزاد ارس برای توسعه کمی و کیفی ورزش منطقه

نشست صمیمی رؤسای هیات های ورزشی شهرستان جلفا و مسئولان سازمان منطقه آزاد ارس در راستای توسعه کمی و کیفی ورزش منطقه و استفاده از ظرفیت هیئت های ورزشی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در این نشست که به دعوت معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه آزاد ارس برگزار شد، یوسف  داداش زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس بر نقش رویدادهای ورزشی در معرفی منطقه آزاد ارس اشاره و بر حمایت از رویدادهای مختلف ورزشی تاکید کرد.
غلامحسین کریمی، مشاور مدیر عامل و مدیر اجتماعی ورزش و سلامت منطقه آزاد ارس نیز با اشاره به اینکه توسعه کمی و کیفی ورزش رویکرد کلی سازمان منطقه آزاد ارس است، افزود: هیات های ورزشی همپای سایر تشکیلات ورزشی و اجتماعی نقش پررنگی در پویایی و نشاط جامعه ایفا می کنند و به عنوان یکی از ارکان ورزش منطقه، نقش محوری در ساماندهی و مدیریت فعالیت های ورزشی در سطوح مختلف دارند.
در این نشست، از رویداد سی و سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان که در روزهای اخیر با حمایت منطقه آزاد ارس برگزار شد، به عنوان یک نمونه موفق از هماهنگی منطقه آزاد ارس با سایر دستگاههای اجرایی نام برده شد. 
در ادامه نشست صمیمی رؤسای هیات های ورزشی و مسئولان منطقه آزاد ارس، رؤسای هیات های ورزشی شهرستان جلفا مسائل و مشکلات خود را مطرح کرده و نسبت به رفع مشکلات چاره اندیشی شد.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج