محسن نریمان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس:

شهرک فناوری ارس احداث می شود

شهرک فناوری ارس احداث می شود

طبق برنامه ریزی صورت گرفته برای استقرار 70 واحد دانش بنیان و فناور در 5 سال آینده، شهرک فناوری ارس احداث می شود.  

محسن نریمان، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در جلسه مشترک با معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از احداث شهرک فناوری ارس به عنوان یکی از برنامه های طرح جامع ارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن نریمان با اعلام این خبر، گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته برای استقرار 70 واحد دانش بنیان و فناور در 5 سال آینده، شهرک فناوری ارس احداث می شود.  
وی افزود: آماده سازی شهرک فناوری ارس که در طرح جامع ارس نیز به آن تاکید شده است، از اولویت های کاری سازمان منطقه آزاد ارس خواهد بود.
نریمان با اشاره به اینکه  آینده بسیار خوبی را برای شرکت های دانش بنیان مستقر در منطقه آزاد ارس متصور هستم، گفت: منطقه آزاد ارس آماده همکاری با دولت و بخش خصوصی در زمینه تولید و صادرات محصولات دانش بنیان است. 
وی در پایان خاطرنشان کرد: همسایگان شمالی ما بخاطر مسایل ارزی علاقه خوبی به خرید کالاهای با کیفیت ایرانی دارند و شرکت های دانش بنیان کشور می توانند از مزیت های قانونی و جغرافیایی ویژه ارس برای فروش محصولاتشان استفاده کنند.
گفتنی است، علاوه بر معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، معاون هزینه ای امور آموزش عالی، تحقیقات و فناوری سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی نیز در منطقه آزاد ارس حضور یافتند.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج