ادامه بازدید و گفتگوهای محسن نریمان با سرمایه گذاران و فعالان منطقه آزاد ارس

ادامه بازدید و گفتگوهای محسن نریمان با سرمایه گذاران و فعالان منطقه آزاد ارس

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در طول هفته گذشته با سرمایه گذاران و فعالان حوزه های مختلف در منطقه آزاد ارس دیدار کرد. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، جلسات و بازدیدهای محسن نریمان با سرمایه گذاران، مسئولان و فعالان حوزه های مختلف به منظور هم اندیشی و رفع موانع تولید، صادرات و سرمایه گذاری در طول هفته گذشته ادامه یافت. 
بر همین اساس، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس جلساتی با مدیران شرکت بازرگانی گلچین تک و مدیر مجموعه اقامتی ویلاهای کوهستان برگزار کرد. رفع موانع فعالیت و توسعه این مراکز از مهمترین بخش های این جلسات بود. 
جلسه محسن نریمان با سرمایه گذاران شرکت رادین خشکبار ارس با موضوع تقاضای زمین برای ادامه فعالیت های این شرکت نیز در طول این هفته برگزار شد. 
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در ادامه با مدیران شرکت شیمی پژوهش دیدار کرد. در این دیدار، موضوع تامین آب و برق این شرکت مورد بحث قرار گرفت. به گفته مدیران شرکت، فاز اول شرکت شیمی پژوهش تا ۳ ماه آینده راه اندازی می شود.
بررسی واگذاری سوله به شرکت رادیس البسه ارس در ادامه دیدارهای هفتگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با سرمایه گذاران انجام شد. 
محسن نریمان همچنین از کارخانه تولیدی تجارت بهداشت ارس، تولید کننده اسپری خوش‌بو کننده بازدید کرد. تجارت بهداشت ارس، مراحل تولید آزمایشی و تست نهایی قبل از تولید انبوه را انجام می دهد.
مدیرعامل و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس در ادامه نیز از کارخانه در حال تکمیل سورا یکتا ارس، تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی بازدید کرد. 
برگزاری جلسه با مدیران مجتمع تجاری ارسباران و بررسی طرح توسعه ای این مجتمع نیز از دیگر برنامه های محسن نریمان در این هفته بود. 
در ادامه نیز، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس با دعوت مدیر آموزشگاه زبان مهدیس از این آموزشگاه بازدید کرد. مدیریت آموزشگاه مهدیس خواستار تخصیص زمین مناسب برای احداث و توسعه فضای آموزشی شد. 
اعضای شورای شهر و شهردار سیه رود نیز  با حضور در دفتر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در خصوص مسائل و مشکلات سیه رود و نواحی همجوار گفتگو کردند. 
بازدید سرزده مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس از سالن ورزشی غدیر جلفا نیز آخرین برنامه این هفته بازدیدهای محسن نریمان را به خود اختصاص داد. 
گفتنی است در این جلسات و بازدیدها، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد ارس نیز حضور داشتند.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج