با حکم محسن نریمان:

سرپرست اداره ایمنی و آتش نشانی سازمان منطقه آزاد ارس منصوب شد

سرپرست اداره ایمنی و آتش نشانی سازمان منطقه آزاد ارس منصوب شد

محسن نریمان، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس طی حکمی، مهدی جلالی علمداری را به سمت سرپرست جدید اداره ایمنی و آتش نشانی سازمان منطقه آزاد ارس منصوب کرد. 

مهدی جلالی علمداری به عنوان سرپرست اداره ایمنی و آتش نشانی سازمان منطقه آزاد ارس معرفی شد. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن نریمان، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس طی حکمی، مهدی جلالی علمداری را به سمت سرپرست جدید اداره ایمنی و آتش نشانی سازمان منطقه آزاد ارس منصوب کرد. 
در این حکم آمده است: حرکت به سمت تحقق، ارتقا و بهبود سیستم ایمنی در سطح منطقه، سرعت عمل در خدمات رسانی، نظارت بر استانداردهای ایمنی در حوزه های تحت مسئولیت یک ضرورت اجتناب پذیر است که باید در نیل به آن تلاش نمایید. انتظار می رود، در نهادینه کردن آموزش شهروندی با رویکرد ایمنی در منطقه و کاهش حوادث گام بردارید. امید است با استعانت از خداوند متعال و با بهره گیری از توان نیروهای موجود و مدنظر قرار دادن مصالح عمومی، صرفه و صلاح سازمان در اجرای برنامه های هدفمندو زمانبندی شده و ایفای وظایف محوله موفق و منصور باشید. 
پیش از این، محبوب ابراهیمی مسئولیت اداره ایمنی و آتش نشانی سازمان منطقه آزاد ارس را برعهده داشت. ابراهیمی نیز با حکم دیگری از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در سمت مشاور امور ایثارگران مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس ابقاء شد. 
در این حکم نیز آمده است: ضمن تشکر از از تلاش های جنابعالی در زمان تصدی ریاست اداره ایمنی و آتش نشانی سازمان منطقه آزاد ارس و تاکید بر رسیدگی به مسائل خانواده های شهدا، رزمندگان و ایثارگران، ضمن ابقاء حکم پیشین به عنوان مشاور در امور ایثارگران، توفیق جنابعالی را در ایفای وظایف محوله از خداوند منان مسئلت دارم.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج