محسن نریمان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد:

فرصت یک ساله به سرمایه گذاران مجتمع های تجاری ارس برای استمهال بدهی

فرصت یک ساله به سرمایه گذاران مجتمع های تجاری ارس برای استمهال بدهی

در راستای حمایت از سرمایه گذاران و کمک به رونق کسب و کار برای سرمایه گذارانی که با مشکل مالی مواجه بودند، فرجه یکساله برای ارائه خدمات و تمدید پروانه کسب در نظر گرفته شده است .

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از آغاز فرصت یک ساله استمهال بدهی به سرمایه گذاران مجتمع های تجاری ارس، به منظور رونق هر چه بیشتر بازار خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن نریمان با اعلام این خبر، گفت: در راستای حمایت از سرمایه گذاران و کمک به رونق کسب و کار برای سرمایه گذارانی که با مشکل مالی مواجه بودند، فرجه یکساله برای ارائه خدمات و تمدید پروانه کسب در نظر گرفته شده است .
وی تاکید کرد: این کار با هدف تزریق امید به بازار منطقه آزاد ارس و افزایش رونق حوزه تجارت منطقه انجام می گیرد و امیدواریم که در روزهای آتی شاهد اثرات مثبت این اقدام باشیم. 
نریمان در ادامه گفت: عدم صدور پروانه یکی از مشکلاتی بود که به دلیل بدهی های سرمایه گذاران به وجود آمده بود و نتیجه آن کاهش رونق در بازار بود. به این ترتیب و با این تصمیم، مشکل اشاره شده و بخش دیگری از مشکلات با فرصت یک ساله ایجاد شده، مرتفع می شود. 
رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس با اشاره به برگزاری جشنواره زمستانی ارس، خاطرنشان کرد: سازمان منطقه آزاد ارس با برگزاری جشنواره های متعدد و با بهره گیری از فرصت نوروز، تلاش می کند تا رونق بیشتری به بازار ارس بخشیده و با تسهیل در پرداخت بدهی های سرمایه گذاران می توانیم شاهد این موضوع در یک سال آتی و سال های آینده باشیم. 
گفتنی است، این دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس مبنی بر فرصت یک ساله برای استمهال بدهی های سرمایه گذاران مجتمع های تجاری باعث رضایتمندی فعالان این حوزه شده است و برخی از سرمایه گذاران با حضور در روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس خواستار انعکاس قدردانی بازاریان ارس از محسن نریمان شده اند.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج