سفر یک روزه مدیرعامل ارس به نخجوان

سفر یک روزه مدیرعامل ارس به نخجوان

محسن نریمان در راس هیاتی اقتصادی امروز صبح وارد خاک جمهوری خودمختار نخجوان شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، بازدید از سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در نخجوان و گل گزاری در مقابل مجسمه حیدر علی یف و بازدید از موزه و در ادامه ملاقات و جلسه با واصف طالب اف رئیس مجلس عالی جمهوری خودمختار نخجوان برنامه سفر قبل از ظهر می باشد.

بازدید از مرکز تجارت نخجوان و جلسه با وزیر اقتصاد و معاون کمیته دولتی گمرک و همچنین جلسه با معاون وزیر فرهنگ و معاون وزیر جوانان و ورزش و همچنین بازدید از مراکز فرهنگی و تاریخی شهر نخجوان برنامه های بعد از ظهر هیات اعزامی از منطقه آزاد ارس است.

در این سفر کاری جمعی از سرمایه گذاران و مدیران مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس همراهی می کنند.

منطقه آزاد ارس در چهار محدوده منفصل در شمال غرب ایران و 135 کیلومتری تبریز واقع بوده و با نخجوان از طریق محدوده جلفا، با ارمنستان از طریق محدوده نوردوز و با آذربایجان از طریق محدوده قلی بیگلو و خداآفرین هم مرز است.

یادآور می شود، سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در نخجوان در سال 1371 بعد از امضای پروتکل همکاری میان ایران و آذربایجان، تاسیس شد و در سال های گذشته مناسبات اقتصادی استان های همجوار ایران با جمهوری خودمختار نخجوان رو به رشد بوده و سفر مقامات ارشد دو طرف خبر از علاقه طرفین به گسترش روابط دارد.

برچسب ها : نخجوان
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج