پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس به مناسبت آغاز سال 98

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس به مناسبت آغاز سال 98

محسن نریمان با انتشار پیامی، نوروز 98 را به ارس وندان، فعالان اقتصادی منطقه آزاد ارس و عموم هموطنان تبریک گفت.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با انتشار پیامی، آغاز سال جدید را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن نریمان با انتشار پیامی، نوروز 98 را به ارس وندان، فعالان اقتصادی منطقه آزاد ارس و عموم هموطنان تبریک گفت.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در پیام نوروزی بر موفقیت منطقه آزاد ارس در زمینه عبور از چالش های سال 97 و تلاش برای موفقیت هر چه بیشتر در گام دوم انقلاب و در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید نامگذاری گردیده، تاکید کرده است.  
در بخش هایی از پیام نوروزی محسن نریمان آمده است: سپاسگزارم که در سال 1397 در تلخی ها و خوشی ها همراه  ما بودید، تا بتوانیم از چالش های پیش رو با موفقیت عبور کنیم و تراز تجاری مثبتی را ارائه دهیم. امروز نیز در میعادی دیگر در گام دوم انقلاب با وحدت، یکدلی و با مقاومتی سرافرازانه با اهتمام و تلاش چشمگیر در پویایی اقتصاد به عنوان منطقه آزاد پیشرو ،عهدی می بندیم که توطئه های استکبار را خنثی و با ارائه عملکردی مطلوب وظیفه خود را در اقتصاد ایران ایفا نماییم. مطمئن هستم که با صبر، شکیبایی و جلب اعتماد  مردم شریف و همت مدیران و کارکنان خدوم و توکل به حضرت حق می توانیم به این امر خطیر دست یازیم.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج