مدیرعامل راحت ریل ارس خبر داد:

تخفیف یک میلیون ریالی برای گردشگران نوروزی مسیر تهران – جلفا

  • 07 فروردین 1398
  • 16:43
  • گردشگری
  • 0 دیدگاه
  • 436 بازدید
  • Article Rating
تخفیف یک میلیون ریالی برای گردشگران نوروزی مسیر تهران – جلفا
مدیرعامل شرکت راحت ریل ارس از طرح مشترک این شرکت با سازمان منطقه آزاد ارس برای تسهیل حضور گردشگران نوروزی پایتخت در ارس خبر داد.
مدیرعامل شرکت راحت ریل ارس از طرح مشترک این شرکت با سازمان منطقه آزاد ارس برای تسهیل حضور گردشگران نوروزی پایتخت در ارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محمدصادق نافذی با اعلام این خبر، گفت: شرکت راحت ریل ارس با حمایت سازمان منطقه آزاد ارس تسهیلات ویژه ای را برای مسافران نوروزی مسیر تهران – جلفا در نظر گرفته است.
نافذی خاطرنشان کرد: گردشگرانی که از طریق مسیر ریلی تهران – جلفا به منطقه آزاد ارس سفر می کنند می توانند از تخفیف یک میلیون ریالی در بلیت رفت و برگشت قطار به شرط اقامت در یکی از هتل های منطقه آزاد ارس بهره مند شوند.
وی با اشاره به جزئیات این طرح، عنوان کرد: علاوه بر تخفیف، اختصاص تورهای رایگان به مقصد جاذبه های تاریخی، طبیعی و مراکز تجاری نیز از جمله تسهیلاتی است که برای این دسته از گردشگران در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: بر اساس طرح نوروزی، در صورت رزرو هتل از طریق شرکت های مسافرتی، بن برگ های تخفیف به گردشگران ارائه می شود.
مدیرعامل شرکت راحت ریل ارس تصریح کرد: گردشگران نوروزی تا 16 فروردین 98 فرصت دارند تا از این تسهیلات گردشگری استفاده کنند. همچنین راهنمایان شرکت راحت ریل در ایستگاه جلفا آماده راهنمایی مسافران نوروزی می باشند.
نافذی در زمینه برنامه های آتی این شرکت نیز گفت: راه اندازی خط ویژه با واگن های درجه یک، در مسیر تهران – جلفا و جلفا – تهران – مشهد از برنامه هایی است که در شرکت راحت ریل ارس دنبال می شود.
گفتنی است، منطقه آزاد ارس همانند سال های گذشته به دلیل وضعیت بهتر آب و هوایی نسبت به بیشتر مناطق کشور و استان، به یکی از مقاصد اصلی گردشگری نوروزی تبدیل شده است. منطقه آزاد ارس در نوروز 98 با 225 برنامه متنوع تفریحی، فرهنگی و هنری میزبان گردشگرانی از شهرهای مختلف کشور است.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج