معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد:

برگزاری اولین نمایشگاه مد و لباس در منطقه آزاد ارس

برگزاری اولین نمایشگاه مد و لباس در منطقه آزاد ارس
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس، گفت: اولین دوره نمایشگاه بزرگ مد و لباس ایرانی - اسلامی در منطقه آزاد ارس برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، یوسف داداش زاده، عنوان کرد: اولین نمایشگاه بزرگ مد و لباس ایرانی – اسلامی در راستای حمایت از تولید داخلی ورونق فروش محصولات ایرانی توسط معاونت فرهنگی،اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس و با مشارکت تولیدکنندگان داخلی برگزار می شود.
وی افزود: این نمایشگاه با حضور برندهای ایرانی در مجتمع تجاری ستارخان ارس، میزبان علاقمندان به مد و لباس و گردشگران منطقه آزاد ارس خواهد بود.
داداش زاده، با اشاره به محصولات مورد ارائه در این نمایشگاه، خاطرنشان کرد: انواع مانتو، شال و روسری، کیف و کفش، کت و شلوار و زیورآلات تولید داخلی در معرض دید عموم مردم قرار می گیرد.
وی تصریح کرد: با فعالیت برندهای مختلف کیف، کفش و لباس در منطقه آزاد ارس و افزایش تولید پوشاک و منسوجات در این منطقه، لزوم معرفی برندهای ایرانی تولیدکننده لباس بیش از پیش احساس می شود و با توجه به شعار امسال مبنی بر «رونق تولید»، سازمان منطقه آزاد ارس اقدام به برگزاری این نمایشگاه کرده است.
وی در پایان گفت: حضور در این نمایشگاه برای عموم مردم آزاد است و علاقمندان می توانند از 15 الی 17 خرداد 98 و از ساعت 11 تا 22 از نمایشگاه بزرگ مد و لباس ایرانی – اسلامی دیدن کنند.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج