ضریب تبدیل 70 درصدی جواز صنعتی به پروانه بهره برداری در آذربایجان شرقی

  • 19 خرداد 1398
  • 14:52
  • صنعت
  • 0 دیدگاه
  • 280 بازدید
  • Article Rating
ضریب تبدیل 70 درصدی جواز صنعتی به پروانه بهره برداری در آذربایجان شرقی

معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در طول سال گذشته شاهد صدور 51 فقره جواز تاسیس در منطقه آزاد ارس با سرمایه گذاری بیش از 4300 میلیارد ریال بودیم که این رقم نسبت به سال ماقبل 148 درصد افزایش یافته است.

معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : ضریب تبدیل جوازهای تاسیس صادره و جوازهای دارای پیشرفت فیزیکی به پروانه بهره برداری صنعتی از حدود 10 درصد طی سالهای 92 تا 96 به هفتاد درصد در سال 97 رسید .
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس به نقل از شاتا، نادر اصغر پور افزود: در طول سال گذشته شاهد صدور 51 فقره جواز تاسیس در منطقه آزاد ارس با سرمایه گذاری بیش از 4300 میلیارد ریال بودیم که این رقم نسبت به سال ماقبل 148 درصد افزایش یافته است .
وی اضافه کرد: این سازمان با انجام اقدامات اساسی در بهبود فضای کسب و کار و شفاف سازی فرآیند صدور جواز تاسیس در داخل و خارج از شهرکهای صنعتی توانست طی 3 سال متوالی ، رتبه اول کشور از لحاظ مدت زمان صدور جواز تاسیس (0.3 روز ) را بخود اختصاص دهد.
وی در ادامه با اشاره به انتشار عملکرد یکساله 97 از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت اظهار داشت : در سال گذشته یکهزارو 434 فقره جواز تاسیس صنعتی در استان صادر شده است که این تعداد نسبت به سال 96 رشدی معادل 34 درصد را نشان می دهد.
اصغر پور گفت: میزان سرمایه گذاری پیش بینی شده در این طرحها بالغ بر یکصدو یکهزار میلیارد ریال است که امیدواریم زمینه اشتغال 34 هزار نفر فراهم شود .


لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج