معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد:

بهسازی و تجهیز مدارس ارس برای سال تحصیلی جدید با بودجه 2 میلیارد ریالی

  • 06 مهر 1398
  • 12:02
  • آمورشی
  • 0 دیدگاه
  • 192 بازدید
  • Article Rating
بهسازی و تجهیز مدارس ارس برای سال تحصیلی جدید با بودجه 2 میلیارد ریالی

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از تجهیز و بهسازی عمرانی مدارس ارس برای سال تحصیلی جدید با صرف بودجه 2 میلیارد ریالی از سوی سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، یوسف داداش زاده با اعلام این خبر گفت: دانش آموزان منطقه آزاد ارس، سال جدید تحصیلی را از هفته گذشته در حالی آغاز کردند که مدارس این منطقه با بودجه اختصاص یافته توسط سازمان منطقه آزاد ارس تجهیز و بهسازی عمرانی شده است.
وی افزود: امسال حسب دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، یک میلیارد ریال به امور عمرانی مدارس جلفا تخصیص یافت که برخی از اقدامات عمرانی مورد نظر به پایان رسیده و برخی دیگر در حال انجام است.
داداش زاده اظهار کرد: همچنین یک میلیارد ریال نیز به مدارس محدوده خداآفرین تخصیص یافته است که با نظر مدیریت مرکز هزینه می شود.
وی در زمینه اقدامات صورت گرفته برای آماده سازی مدارس ارس در سال جدید تحصیلی، خاطرنشان کرد: رنگ کاری کلاس ها، تعمیرات اساسی سیستم های گرمایشی، تعویض و تعمیر درب های کلاس ها، رنگ کاری دروازه های ورودی، تنظیفات محوطه و نقاشی های دیواری از جمله امور انجامی در مدارس است که با اولویت بندی نیازهای هر مدرسه توسط اداره آموزش و پرورش، انجام می شود.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس در بخش دیگری از صحبت های خود، تصریح کرد: منطقه آزاد ارس در سال‌جاری با مشارکت 10 میلیارد ریالی به دنبال تکمیل و احداث هنرستان شاهمار است.
داداش زاده گفت: احداث این هنرستان به دلیل مشکلات اعتباری نوسازی مدارس آذربایجان شرقی متوقف شده بود اما با مشارکت سازمان منطقه آزاد ارس شاهد این خواهیم بود که هنرستان شاهمار در ماه های آتی افتتاح شود.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج