امیدآفرینی به مردم وظیفه همگانی است

امیدآفرینی به مردم وظیفه همگانی است

محسن نریمان؛ رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس، امید آفرینی و فراهم آوردن شرایط دلگرمی مردم به اقدامات صورت گرفته را وظیفه همگانی دانست.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مهندس محسن نریمان در بین نماز گذاران نماز جمعه هادیشهر با اشاره به توطئه های دشمنان برای ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه گفت : در شرایط حساس کنونی وظیفه همگان بعنوان یک امر به معروف امید آفرینی و فراهم آوردن شرایط دلگرمی مردم به اقدامات صورت گرفته  است . 
وی افزود : در تصویب طرح توسعه محدوده منطقه آزاد ارس ما شاهد یک همت جمعی و وحدت بی سابقه در همراهی مدیریت سازمان منطقه آزاد ارس برای تحقق مطالبه به حق مردم بودیم . 
وی ضمن تقدیر از زحمات نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی و همه مسولانی که یاری گر تصویب طرح توسعه محدوده منطقه آزاد ارس بودند گفت : بعنوان یک اولویت باید از همه راهکارها  توانمندیها برای عملیاتی کردن این مصوبه استفاده کرد و اجازه ایجاد تفرقه و دل سردی را ندهیم.
وی گفت : ایجاد تفرقه و نا امیدی کفران نعمت و موجب از بین رفتن برکت می شود. 
وی با اشاره به نشست اخیر مدیران سازمان منطقه آزاد ارس و شهرستان هادیشهر برگزارشد گفت : اقدامات اولیه برای کمک به تسریع در روند احداث شبکه فاضلاب هادیشهر آغاز شده است.
وی همچنین در ابتدای صحبت های خود ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: این هفته نماد قدر دانی و اظهار احترام و خشوع مردم ایران به دورانی است که مردان و زنان غیور این کشور اعتبار و عزت کنونی را برای این مرزو بوم به یادگار آوردند. 
وی افزود : عظمت و اقتدار مردم ایران و حضور قدرتمند ایران در تمامی عرصه های بین المللی مدیون مجاهدت های مدافعین حریم نظام و ولایت است.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج