تشدید کنترل مبادی ورودی و خروجی ارس برای مقابله با کرونا

تشدید کنترل مبادی ورودی و خروجی ارس برای مقابله با کرونا

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از تشدید کنترل مبادی ورودی و خروجی منطقه آزاد ارس در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، یوسف داداش زاده در نشست ستاد مقابله با بیماری کرونا با اشاره به تشدید کنترل ها در مبادی ورودی و خروجی ارس برای پیشگیری از شیوع این بیماری؛ عنوان کرد: با نزدیک شدن به ایام عید با حضور اکیپ هایی از سازمان هلال احمر شهرستان جلفا، یگان امداد و نجات سازمان منطقه آزاد ارس، نیروی انتظامی و بسیج مردمی کنترل و غربالگری در مبادی ورودی و خروجی ارس جدی تر خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه ضدعفونی اماکن عمومی در ارس به طور شبانه‌روزی ادامه دارد بر لزوم رعایت اصول و نکات بهداشتی برای پیشگیری از بیماری کرونا تاکید کرد و بیان داشت: با توجه به قرار گرفتن در روزهای پایانی سال و در پیش بودن تعطیلات نوروز از مردم می‌خواهیم به طور جدی به توصیه ماندن در خانه و خودداری از ترددهای غیرضروری توجه کنند.

داداش زاده  تصریح کرد: پیرو اطلاع رسانی های قبلی و طبق بخشنامه های وزارت میراث فرهنگی و گردشگری از شانزدهم اسفندماه برای مقابله با ویروس کرونا هیچ گونه خدماتی در بخش های اقامتی و پذیرایی در ایام تعطیلات نوروز در ارس به گردشگران ارائه نخواهد شد.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج