حضور شبانه روزی گشت حفاظت فیزیکی ارس جهت جلوگیری چادرزنی و اسکان مسافرین

حضور شبانه روزی گشت حفاظت فیزیکی ارس جهت جلوگیری چادرزنی و اسکان مسافرین

سرپرست اداره کل حراست سازمان منطقه ازاد ارس از گشت زنی شبانه روزی نیروهای حفاظت فیزیکی این اداره جهت ممانعت از چادرزنی و اسکان احتمالی مسافرین در ارس خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس منصور امجدی گفت: علیرغم اعلام قبلی سازمان مبنی بر  عدم پذیرش گردشگر در ارس در ایام نوروز ما شاهد حضور و استقرار تعداد محدودی از افراد و خانواده ها، در اماکن گردشگری ارس بودیم که موجب ایجاد دغدغه و نگرانی بین اهالی منطقه گردید.

 

امجدی افزود: با پیگیری و تاکید مدیرعامل  سازمان مبنی بر برقراری تقویت امنیت و آرامش روانی و ایمنی سازی محیط برای ارسوندان و حسب وظیفه ذاتی اداره کل حراست ارس حسب انجام وظایف ذاتی خود با ایجاد گشت زنی های 24 ساعته نیروی های حفاظت فیزیکی در سطح منطقه جهت جلوگیری از نصب چادر و اسکان مسافرین در پارک ها و سایر نقاط محدوده در تلاش است با زمینه های شیوع احتمالی بیماری کرونا مقابله نماید.

 

 وی همچنین گفت:  استقرار نیروهای حفاظت فیزیکی و انتظامات در گیت های ورودی  منطقه، همکاری با سایر واحد ها جهت ضد عفونی کردن خودروها و سرنشین های خودرو، حساسیت به موارد مشکوک به بیماری و اعمال محدودیت های لازم، جلوگیری از ثبت  اثر انگشت پرسنل سازمان با دستگاهای انگشت زنی  از دیگر اقداماتی است که این اداره جهت مقابله با شیوع کرونا انجام می دهد.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج