اعلام امادگی شرکت نگاران ترک دوخت ارس بر تولید روزانه ۱۰۰ هزار ماسک و لباس بیمارستانی در ارس

اعلام امادگی شرکت نگاران ترک دوخت ارس بر تولید روزانه ۱۰۰ هزار ماسک و لباس بیمارستانی در ارس

مدیرعامل شرکت نگاران ترک دوخت ارس   در حاشیه بازدید مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس از این واحد تولیدی از آمادگی تولید روزانه۱۰۰هزار ماسک و لباس بیمارستانی توسط این شرکت خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیرعامل شرکت نگاران دوخت ارس با اعلام این خبر گفت: با توجه به در دسترس بودن مواد اولیه تولید ماسک و لباس بیمارستانی در ارس و تهیه آن از شرکت الکا آذربافت بطور موقت بدنبال تولید این محصولات هستم.

صدفی افزود: پیش از این مقرر بود در این شرکت روزانه بالغ بر۱۵۰۰ دست کت و شلوار تولید و ارائه شود که با توجه به وضعیت امروز جامعه و نیاز کشور تولید ماسک و لباس بیمارستانی تولید شود.

صدفی با اشاره به مشارکت ۵۰ درصدی سرمایه گذار ترکی تشریح کرد:طبق برآورد و هماهنگی های انجام شده رزوانه ۵۰۰ عدد کت و شلوار به کشورهای ترکیه لهستان یونان و دیگر کشورهای اروپایی صادر شود.

وی در ادامه به کیفیت بالای تولید ات و پایین بودن  ۵۰ درصدی قیمت تولیدات شرکت اضافه کرد و افزود: در حال حاضر شرکت نگاران ترک دوخت ارس نیازمند افزایش توان برقی شرکت هستیم تا ظرف ۴۸ ساعت فعالیت خود را شروع کنیم.
صدفی در پایان گفت:این شرکت ظرفیت اشتغال و جذب برای ۳۲۰ نفر را دارد که در فاز اول آن ۱۰۰ نفر جذب می شوند.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج