پیام تبریک معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس بمناسبت روز جهانی کار و کارگر

پیام تبریک معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس بمناسبت روز جهانی کار و کارگر

وَأَن لَّیسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَى ” 

 

روز یازدهم اردیبهشت ماه را که مصادف است با روز پاسداشت مقام کار و کارگر به همه آنانکه که مجاهدانه در کسوت شریف کارگران فعالیت دارند تبریک می‌گویم.

 

 امیدوارم این بلند همتی و روحیه جهادی در فرهنگ جامعه کارگری، موجب ارتقای تولید و صنعت کشور بویژه در منطقه ازاد ارس خواهد شد و در سایه‌ تلاش این بزرگواران است که می‌توانیم به تحقق «جهش تولید» که از تاکیدات مقام معظم رهبری و برنامه‌های راهبردی دولت محترم است، دستیابیم. بی‌شک با همت کارگران زحمت کش، تولید رونق خواهد گرفت و در سال جاری شاهد دستاوردهای ارزشمندی که حاکی از بالندگی غرور آفرین صنعت ارس است، خواهیم بود .

 

ضمن ستایش دست‌هایی که آیینه تلاش روزگارند، بر این  باورم که برای گذر از بحران پیش روی حضور یکایک کارگران عزیز بایسته و ناگزیر است. همان‌هایی که به فرموده مقام معظم رهبری ستون فقرات اقتصاد و تولید هستند و هم اکنون در خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمنان قرار دارند.

 

 ما اعتقاد داریم موفقیت های ارس در عرصه صنعت و تولید، محقق و میسر نمی شد مگر با تلاش شبانه روزی شما که همیشه در کنار ما و فعالین اقتصادی ارس همراه و همدل بودید.

 

خداوند سبحان را شاکریم که در منطقه آزاد ارس جمعی از کارگران عرصه کار و سازندگی به عشق آبادانی، خرمی و بالندگی ایران اسلامی با اراده پولادین، مضاعف تلاش می کنند تا در ارس مسیر سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال پایدار هموارتر گردد. لذا از یکایک کارگران عزیز در بخش خصوصی و دولتی که با تمام نیرو و توان خود تلاش کردند تا این منطقه امروز بعنوان کانون توجه و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی قرار گیرند؛ سپاس گزارم.

 

اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات کارگران و تلاشگران عرصه کار و تولید،  روز کار و کارگر را به جامعه کارگری که با خلاقیت و تلاش بی وقفه خود زمینه توسعه و پیشرفت همه جانبه را فراهم می‌نمایند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال، برای این عزیزان سلامتی و توفیق روز افزون  مسئلت می نمایم.

 

 

یوسف داداش زاده

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری

سازمان منطقه ازاد ارس

 

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج