امنیت،نشاط و میهمان نوازی را عیدانه منطقه آزاد ارس به گردشگران نوروزی قرار دهید

امنیت،نشاط و میهمان نوازی را عیدانه منطقه آزاد ارس به گردشگران نوروزی قرار دهید

رئیس ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس از فعالیت ها و پروژه های سازمان برای استقبال از میهمانان نوروزی در این منطقه بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی در این بازدید بر لزوم ارتقاء کیفی برنامه ها و خاطره انگیز بودن آن برای گردشگران تاکید کرد و گفت: باید امنیت،نشاط و میهمان نوازی را عیدانه منطقه آزاد ارس به گردشگران نوروزی قرار دهید.
وی در این بازدید از محل برگزاری نمایشگاه تنظیم بازار بهاره و نمایشگاه صنایع دستی منطقه، پروژه احداث سینمای چندبعدی، نصب تاسیسات گردشگری، پارک شهر جلفا و بازارهای منطقه بازدید کرد و دستورات لازم را برای ارائه خدمات بهتر به مسافرین نوروزی صادر کرد.
اضافه می شود سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس چندی پیش از نصب بیش از 14 میلیاردریال تجهیزات گردشگری در نقاط مختلف منطقه آزاد ارس برای خدمات دهی به میهمانان نوروزی این منطقه خبرداده بود.
گفتنی است ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس برای ایام نوروز 91 جاری بیش از 15 برنامه مختلف تفریحی در قالب مسابقات ورزشی، جشنواره های فرهنگی و هنری پیش بینی کرده است.
منطقه آزاد ارس در شمال غربی کشورمان در استان آذربایجان شرقی در 138 کیلومتری شهر تبریز و هم مرز با کشورهای آذربایجان، ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان واقع شده و بخش هایی از شهرستان های جلفا، خداآفرین و کلیبر را به مساحت تقریبی 51هزار هکتار شامل می شود.
این منطقه با بهره مندی از مواهب طبیعی خدادادی و بناهای مختلف و زیبای تاریخی همه ساله مورد توجه طبیعت گردان و گردشگران بوده و فقط در ایام نوروز سال جاری بیش از یک میلیون و هشتصد هزار نفر از این منطقه بازدید کردند.
 

گزارش تصویری

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج