هدیه ویژه نوروز 91 منطقه آزاد ارس به گردشگران؛ پانارومای گردشگری منطقه آزاد ارس در قالب لوح فشرده

هدیه ویژه نوروز 91 منطقه آزاد ارس به گردشگران؛ پانارومای گردشگری منطقه آزاد ارس در قالب لوح فشرده

لوح فشرده پانارومای گردشگری منطقه آزاد ارس هدیه ویژه نوروزی سازمان منطقه آزاد ارس به مسافرین ورودی به منطقه در ایام نوروز است که در مبادی ورودی منطقه تقدیم آنان می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس لوح فشرده تور مجازی نقاط مختلف گردشگری منطقه آزاد ارس به همراه نقشه های راهنمای گردشگری و اسکان در این منطقه و نیز منوی برنامه های نوروزی در اختیار مسافرین نوروزی قرار می گیرد.
بخش اصلی این سامانه بهره گیری از تصاویر پانوراما برای دید 360درجه بخش های مختلف نقاط گردشگری است که امکان بازدید شبیه به فضای واقعی را در اختیار کاربر قرار می دهد.
این سامانه بصورت آنلاین و تحت وب به آدرس www.arasvt.ir نیز طراحی شده و به دو زبان در دسترس کاربران داخلی و خارجی است و علاوه بر توضیحات متنی در خصوص جاذبه های گردشگری منطقه آزاد ارس، تصاویر بسیار زیبا ، فیلم های معرفی و نقشه موقعیتی جاذبه های گردشگری نیز گنجانده شده است.
گفتنی است ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس برای ایام نوروز 91 جاری بیش از 15 برنامه مختلف تفریحی در قالب مسابقات ورزشی، جشنواره های فرهنگی و هنری پیش بینی کرده است.
منطقه آزاد ارس در شمال غربی کشورمان در استان آذربایجان شرقی در 138 کیلومتری شهر تبریز و هم مرز با کشورهای آذربایجان، ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان واقع شده و بخش هایی از شهرستان های جلفا، خداآفرین و کلیبر را به مساحت تقریبی 51هزار هکتار شامل می شود.
این منطقه با بهره مندی از مواهب طبیعی خدادادی و بناهای مختلف و زیبای تاریخی همه ساله مورد توجه طبیعت گردان و گردشگران بوده و فقط در ایام نوروز سال جاری بیش از یک میلیون و هشتصد هزار نفر از این منطقه بازدید کردند.

 

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج