آمادگی گروه امداد و نجات و آتشنشانی سازمان منطقه آزاد ارس برای نوروز 91

آمادگی گروه امداد و نجات و آتشنشانی سازمان منطقه آزاد ارس برای نوروز 91

با حضور سرپرست و مدیران سازمان منطقه آزاد ارس در مجموعه آتش نشانی و امداد و نجات سازمان منطقه آزاد ارس فعالیت های ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مسؤل کمیته امداد و نجات ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس در این مراسم با بیان اینکه کارکنان امداد و نجات و فوریت های پزشکی و آتشنشانی سازمان منطقه آزاد ارس با تمام تجهیزات آماده ارائه خدمات به مسافرین نوروزی هستند گفت: در طول سال جاری 845 مورد عملیات امداد و نجات ،آموزش ، ایمنی و مانور و اطفاء حریق توسط این مرکز انجام شده است.
محبوب ابراهیمی با بیان اینکه طی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی 1390 ، 108 فعالیت ایمنی و آتشنشانی انجام داده بودیم تصریح کرد: این گروه 38 نفره که جوانان مجرب و متخصص را تشکیل داده اند در 8 اکیپ سیار و ثابت آماده حضور و انجام عملیات در کمترین زمان ممکن در محل حادثه می باشند.
ابراهیمی گفت: واحد آتش نشانی و امداد و نجات سازمان منطقه آزاد ارس یکی از مجهزترین اکیپ های آتش نشانی و امداد و نجات شهرستان های شمال غرب کشور می باشد و در طی سال 1390 نزدیک به 845 ماموریت شامل 54 ماموریت اطفاء حریق، 157 ماموریت امداد و نجات جاده ای و شهری و روستایی، 189 ماموریت خدمات عمومی، 3 مانور بزرگ زلزله و پدافند غیر عامل، 32 کلاس آموزشی اطفاء حریق و امداد و نجات برای نیروی انتظامی منطقه و انتظامات سازمان منطقه آزاد ارس، به انجام رسانده است.
وی احساس آرامش و امنیت در سفر را مهمترین عامل یک سفر به یادماندنی بیان کرد و افزود: سعی داریم تا با حضور در اماکن پرتردد امنیت و آرامش را به گردشگران نوروزی هدیه کنیم.
 

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج