زبان سایت
شنبه 26 اسفند 1396

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های مرکز خداآفرین:

سالانه 10 میلیارد تومان برای توسعه خداآفرین هزینه می شود

سالانه 10 میلیارد تومان برای توسعه خداآفرین هزینه می شود
محسن خادم عرب باغی با اشاره به اختصاص بودجه سالانه 10 میلیارد تومانی به خداآفرین، تاکید کرد: با توجه به استعدادهای این منطقه، بودجه اختصاص داده شده به خداآفرین افزایش خواهد یافت تا شاهد توسعه هر چه بیشتر این منطقه باشیم
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های مرکز خداآفرین، از اختصاص سالانه 10 میلیارد تومان برای توسعه پرشتاب خداآفرین خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، در این مراسم گفت: هدف سازمان منطقه آزاد ارس، توسعه پرشتاب مرکز خداآفرین است و در این توسعه در حوزه هایی چون کشاورزی، گردشگری و صنعتی در اولویت سازمان منطقه آزاد ارس قرار دارد.
محسن خادم عرب باغی با اشاره به اختصاص بودجه سالانه 10 میلیارد تومانی به خداآفرین، تاکید کرد: با توجه به استعدادهای این منطقه، بودجه اختصاص داده شده به خداآفرین افزایش خواهد یافت تا شاهد توسعه هر چه بیشتر این منطقه باشیم.
وی افزود: تسهیلات لازم برای سرمایه گذاران علاقمند به سرمایه گذاری در حوزه های گردشگری و مراکز اقامتی خداآفرین در نظر گرفته شده است و قصد داریم تا با مشارکت سرمایه گذاران، خداآفرین را به مرکز بزرگ گردشگری استان تبدیل کنیم.
عرب باغی خاطرنشان کرد: منطقه آزاد ارس وظیفه ایجاد زیرساخت های منطقه را بر عهده دارد و در موارد دیگر، نیاز به حضور سرمایه گذاران داریم و از سرمایه گذاران داخلی و خارجی حمایت می کنیم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد، تصریح کرد: برای رونق کشاورزی در منطقه، پمپاژ آب برای ایجاد امکانات کشاورزی در نظر گرفته شده است که می تواند باعث افزایش اشتغال شود و در ادامه نیز سعی خواهیم کرد تا کشاورزی سنتی به کشاورزی مدرن تبدیل شود.

گفتنی است، مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی، رفاهی و صنعتی خداآفرین، با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، نماینده مردم خداآفرین، کلیبر و هوراند در مجلس شورای اسلامی، فرماندار خداآفرین و جمعی از مسئولان سازمان منطقه آزاد ارس و شهرستان برگزار شد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج