احداث هتل بیمارستان تخصصی

نوع فعالیت: راه اندازی
ظرفیت : 125 تخت خوابی حوزه طرح : توریسم سلامت پیش بینی اشتغالزایی : 115 نفر حداقل مساحت زمین مورد نیاز : 10،000 متر مربع موقعیت جغرافیایی طرح : دهکده سلامت حداقل میزان سرمایه گذاری : 400،000 میلیون ریال پیش بینی درآمد سالیانه : 110،000 میلیون ریال دوره بازگشت سرمایه : چهار سال پس از آغاز فاز ساخت نرخ بازدهی داخلی : 86/36 درصد

معرفی

منطقه آزاد ارس با توجه به ویژگی ها و امتیازات فراوان از جهت منطقه ای، برخورداري از مرز مشترك با كشورهاي آذربايجان، ارمنستان و جمهوري خودمختار نخجوان و وجود خطوط ارتباطي با اروپا و منطقه قفقاز، ‌تركيه و حوزه مديترانه، سلامت آب و هوایی و دوری از آلودگی های شهر های صنعتی، زیر ساخت های قابل قبول حمل و نقلی و گردشگری و ... می تواند با احداث یک مرکز بیمارستانی تخصصی خصوصاً در زمینه های مغز و اعصاب، قلب و عروق، پوست و زیبایی، چشم و ... با استفاده از ظرفیت های موجود داخلی و بین المللی به یکی از مقاصد برتر درمانی کشور های CIS تبدیل شود. توسعه توریسم درمانی، ارتقاء زیر ساخت ها و کمک به زیر ساخت های منطقه از اهداف اصلی می باشد.

تشریح زیرساخت ها

از ویژگی¬های منحصر به فرد منطقه آزاد تجاری- صنعتی ارس فراهم بودن کلیه زیرساختهای لازم جهت راه اندازی انواع واحدهای صنعتی، تولیدی، خدماتی و کشاورزی میباشد. این شرایط از مزایای رقابتی سرمایه گذاری در منطقه به شمار رفته و از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
o منابع انسانی و نیروی کار ارزان
o امنیت بالای سرمایه گذاری
o فراهم بودن زمین جهت راه اندازی انواع واحدها
o فراهم بودن منابع انرژی اعم از آب، برق، گاز
o شبکه مخابراتی
o دسترسی به شبکه حمل و نقل و راهها
o انبارداری ارزان

جستجو فرصت