ُسازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس

تاریخ: 31 شهریور 1395

مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان جلفا برگزار شد

به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور مراسم رژه واحدهای نمونه نیروهای مسلح مستقر در شهرستان جلفا برگزار شد .
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ؛ امام جمعه جلفا در این مراسم با اشاره به حماسه ملت ایران در دوران دفاع مقدس علت شکست متجاوزان در مواجهه با ملت ایران را الطاف بی کران الهی و استقامت و پایمردی ملت ایران برشمرد و افزود: رهبری امام امت که با یک اشاره مردم را به میدان دفاع از کیان ملی و نطام اسلامی می کشانید یکی از عوامل اصلی ناکامی و شکست متجاوزان بود.
وی افزود: لطف الهی ،ایمان به نصرت الهی و استقامت و پایداری ملت ایران تحت رهبری های امام راحل سبب شد کسانی که اندیشه فتح ایران را داشتند مضمحل شوند ولی ملت ایران در سایه همین مجاهدت ها به قطب اول منطقه تبدیل شده و با توان بالای خود مایه وحشت دشمنان و بدخواهان ملت ایران به ویژه آمریکا و اسرائیل شده است .
امام جمعه جلفا اقتدار نیروهای مسلح را مایه آرامش و امنیت کشور برشمرد و لزوم افزایش توان نظامی را به عنوان اصل مسلم در بازدارندگی تهدیدات ، مورد تاکید قرار داد.

شایان ذکر است در رژه امروز واحدهایی از سپاه پاسداران ، نیروی انتظامی ، مرزبانی ، ارتش ، بسیج ، بسیج دانش آموزی و یگان های موتوری و نیروهای امداد نجات منطقه آزاد ارس حضور داشتند

جهت مشاهده گزارش تصویری مراسم کلیک کنید

منبع
خبر صفحه اصلی