با برگزاری 65 عنوان کارگاه و فعالیت فرهنگی هنری ادبی در آذربایجان شرقی:

تابستان داغ برای اوقات فراغت کودکان و نوجوانان

تابستان داغ برای اوقات فراغت کودکان و نوجوانان


 با شروع ثبت نام کارگاه‌های تخصصی آنلاین و حضوری در مراکز کانون پرورش فکری استان تابستان داغ و جذابی برای اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در پیش روست.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی علی بینش با اعلام این مطلب افزود: ثبت نام از کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به حضور در این فعالیت‌ها به صورت مجازی در سامانه kpf.ir آغاز و تا 13 تیرماه ادامه خواهد داشت.

 بینش با اشاره به شرایط کرونایی افزود: در مراکزی که به لحاظ دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد مبارزه با کرونا مشکل نباشد، این کارگاه‌ها و فعالیت‌ها به صورت حضوری و با تعداد محدودی از کودکان و نوجوانان علاقه‌مند برگزاری خواهد شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فلسفه برای کودکان، خوانش متون کلاسیک، نجوم، نوشتن خلاق، سفال، نقاشی، خوشنویسی، قصه‌گویی، پرورش خلاقیت، دوره‌های حال خوش زندگی، فن بیان، بازیگری، کاردستی، پویانمایی، موسیقی ارف، ساخت عروسک و تذهیب را از جمله کارگاه‌هایی عنوان کرد که برای گروه‌های سنی کودک و نوجوان در طول تابستان برگزار خواهد شد.

 بینش با اشاره به برگزاری کارگاه‌هایی با موضوع کارآفرینی برای مخاطبان نوجوان، اجرای این دوره را با هدف تربیت نوجوان کارآفرینی و برای نخستین بار در سطح کشور عنوان کرد.

 گفتنی است علاقه‌مندان برای ثبت نام در فعالیت‌های کارگاه‌های تخصصی آنلاین تا 13 تیرماه، فرصت دارند با مراجعه به سامانه kpf.ir و مشاهده عناوین و موضوعات کارگاه‌ها نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 علاقه‌مندان به فعالیت‌های حضوری نیز می‌توانند با مراجعه به مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر استان از شرایط برگزاری این کارگاه مطلع و ثبت نام نمایند.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج