واکسیناسیون جامعه صنعتی و تولیدی ارس آغاز شد

واکسیناسیون جامعه صنعتی و تولیدی ارس آغاز شد


 رئیس شبکه بهداشت و درمان جلفا از آغاز واکسیناسیون جامعه صنعتی و تولیدی منطقه آزاد ارس خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، دکتر فدائی حقی گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان جلفا با همراهی و همکاری سازمان منطقه آزاد ارس و با تشکیل اکیپ سیار، اقدام به واکسیناسیون پرسنل شرکت های تولیدی مستقر در منطقه آزاد ارس نموده است.

 فدائی افزود: در اولین مرحله این واکسناسیون طی سه روز بیش از هزار و 100 نفر از پرسنل شرکت های ارس خودرو دیزل، مجتمع های گلخانه ای ارس تارلا، فولاد آذرآبادگان و پیشگامان دنیلی ارس دوز اول واکسن را دریافت کردند.

 فدایی اضافه کرد: شبکه بهداشت و درمان و شهرستان جلفا با همکاری سازمان منطقه آزاد ارس در راستای تحقق شعار سال و جهت جلوگیری از توقف تولید شرکت ها، اقدام به تشکیل و راه اندازی اکیپ سیار نمودند تا ضمن حضور در شرکت ها اقدام به واکسیناسیون پرسنل نمایند.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جلفا گفت: واحدهای تولیدی مستقر در منطقه آزاد ارس جزو اولین مناطق صنعتی در بین مناطق آزاد می باشد که واکسیناسیون کارگران در آن آغاز شده و طی روزهای آتی سایر کارخانجات منطقه نیز در محل کارخانه واکسینه شده و پس از اتمام واحدهای تولیدی، مجتمع های تجاری نیز واکسینه می شوند.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه بیش از 65 درصد جمعیت شهرستان جلفا فاز اول واکسن کویید 19 را دریافت نموده اند، خاطرنشان شد: از متوسط جمعیت 64 هزار نفری شهرستان جلفا، نزدیک به 49 هزار نفر واجد شرایط دریافت واکسن می باشند.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جلفا در پایان تاکید کرد: تقریبا روزانه 2 هزار دوز واکسن توسط اکیپ سیار در کل شهرستان جلفا تزریق می شود که هنوز نیز این روند ادامه دارد و پیش بینی می شود تا پایان شهریور ماه تمامی واجدین شرایط در شهرستان جلفا، دوز اول واکسن کویید 19 را دریافت کرده باشند.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج