دولت بر تکمیل طرح های نیمه تمام تاکید دارد

دولت بر تکمیل طرح های نیمه تمام تاکید دارد


 استاندار آذربایجان شرقی در آیین آغاز عملیات اجرایی طرح های توسعه ای منطقه آزاد ارس گفت: خدا را شاکرم که به میمنت هفته بسیج شاهد این اتفاق خوب در منطقه آزاد ارس هستیم.

 عابدین خرم افزود: قرار گرفتن قرارگاه خاتم الانبیا به عنوان مجری و سازمان منطقه آزاد ارس به عنوان کارفرما در یک پروژه، امتیاز و شاخص ویژه ای برای تحقق اجرای طرح های ترکیبی از راه، مسکن، فرهنگ و صنایع است.

 وی اضافه کرد: اینکه برای توسعه زیرساخت ها در منطقه آزاد ارس نیاز به تخصیص منابع دولتی نداریم و محل تامین منابع و هزینه از آورده خود منطقه است، یک امتیاز بزرگ محسوب می شود.

 استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: همین یکی از دلایل تاثیرگذاری منطقه آزاد ارس در سهم اقتصادی، توسعه و اشتغال استان است.

 وی یادآوری کرد: تاکید دولت بر این است که پروژه‌های نیمه تمام تکمیل شوند.

 عملیات اجرایی هفت طرح توسعه‌ای، عمرانی و فرهنگی منطقه آزاد ارس با ۶۵۰ میلیارد تومان اعتبار توسط قرارگاه خاتم الانبیاء امروز سه‌شنبه آغاز شد.

 قرار است این طرح ها در مدت ۳۰ ماه به بهره برداری برسند.

 تکمیل مسیر جلفا -مرند قطعات حدفاصل کیلومتر 16 تا 22.600 و 30 تا حدود 34 ، شریان اصلی ایواوغلی-گردیان از کیلومتر 6.300 تا 14.100 ، فرهنگسرای ارس و آماده سازی بخشی از اراضی 220 هکتاری، سایت صنایع سنگین و اراضی و محوطه شهرک صنعتی جانانلو هفت پروژه ای است که عملیات اجرایی آنها امروز به مناسبت هفته بسیج در محدوده منطقه آزاد ارس آغاز شد.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج