در مراسم روز ملی صادرات؛

ارس تارلا امیر در لیست برترین های صادراتی کشور

ارس تارلا امیر در لیست برترین های صادراتی کشور


 در بیست و پنجمین همایش روز ملی صادرات از شرکت ارس تارلا امیر بهمراه 5 واحد تولیدی دیگر از آذربایجان شرقی در لیست برترین های صادراتی قرار گرفته و به عنوان صادرکننده ملی کشور تجلیل شد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در این مراسم که با حضور معاون اول و معاونین اقتصادی و علمی، فناوری رئیس‌جمهور و وزیر صمت و صادرکنندگان برگزیده در مرکز نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. برای شناسایی صادرکنندگان ممتاز و برتر پرونده حدود ۵۰۰ صادرکننده بررسی شده و از این تعداد، ۲ صادرکننده به مدال افتخار صادرات دست یافته و ۷ صادرکننده به عنوان صادرکننده ممتاز و ۳۷ صادرکننده به عنوان صادرکننده ملی انتخاب و معرفی شدند.

  در این رویداد ملی که به مناسبت روز ملی صادرات برگزار شد مدال افتخار صادرات به گروه صنعتی نجاتی آناتا اعطا و از شرکت تراکتورسازی ایران بعنوان صادرکننده ممتاز، گروه صنعتی آیدین، صنایع رنگ اطلس فام سهند، سهندجام تبریز و ارس تارلا امیر به عنوان صادر کنندگان ملی با اهدای لوح تجلیل شد.

   مجتمع گلخانه ای ارس تارلا امیر، بزرگترین مجتمع گلخانه ای خاورمیانه در منطقه آزاد ارس با سرمایه گذاری ریالی هزار و هفتصد میلیارد ریال و بیش از ۷۰ میلیون یورو سرمایه گذاری ارزی و مساحت 80 هکتار، سالانه ظرفیت تولید بیش از 24 هزار و 200 تن انواع صیفی جات گلخانه ای به روش هیدورپونیک را دارد و در کنار آن برای 650 نفر بطور مستقیم شغل ایجاد کرده است.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج