ارس خودرو دیزل واحد نمونه ملی در حوزه صنعت خودرو

ارس خودرو دیزل واحد نمونه ملی در حوزه صنعت خودرو

سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس گفت: شرکت خودرو سازی آمیکو با انتخاب از سوی وزارت صنعت معدن تجارت به عنوان واحد نمونه ملی در حوزه صنعت خودرو برگزیده شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی با اعلام این خبر افزود: این واحد تولیدی که یکی از بزرگترین کارخانجات تولید خودروهای سنگین محسوب می شود بعنوان واحد نمونه ملی سال 90 برگزیده شد.
نجفی افزود: این شرکت معتبر از مهمترین تولیدکنندگان خودروهای سنگین است که همه ساله رتبه های مختلف برتر کشور را کسب می کند.
صادق نجفی افزود: مزایایی همچون ارزانی نیروی انسانی،انرژی برق ، آب و سوخت و مواد اولیه و وجود قوانین ویژه جهت ایجاد ارزش افزوده بیشتر و موقعیت خاص استراتژیک اقتصاد محور منطقه آزاد ارس و شرایط کنونی اقتصاد دنیا سرمایه گذاران را از اقصاد نقاط دنیا برای سرمایه گذاری در این منطقه راغب کرده است.
وی تصریح کرد: با تکمیل زیرساختهای حمل و نقل،هتلینگ و انرژی رسانی به فازهای صنعتی در آینده نزدیک شاهد تحولات اساسی در توسعه اقتصاد و تجارت و بازرگانی منطقه آزاد ارس خواهیم بود.
مدیر عامل شرکت خودرو سازی ارس خودرو دیزل:
تولید سال 91 را 4 برابر خواهیم کرد
خدمات پس از فروش، کیفیت بالا و رضایتمندی مشتریان رمز موفقیت شرکت است

ناصر اسفنجی در مصاحبه تلفنی با خبرنگار سازمان منطقه آزاد ارس گفت: برنامه وسیعی برای سال جاری تدوین کرده ایم که در اینصورت تولیدات شرکت ارس خودرو دیزل به 4 برابر افزایش می یابد.
وی با بیان اینکه در مجموع با 4 برابر شدن تولیدات شرکت در سال 91 تولید خودروهای سنگین 3 برابر و خودروهای سبک 10 برابر می شود تصریح کرد: تولیدات سال جاری 5 هزار خودروی سنگین و حداقل 20 هزار کامیونت و خودروی سبک خواهند بود.
مدیرعامل شرکت ارس خودرو دیزل رمز موفقیت در بازار را کیفیت بالای محصول، رضایتمندی مشتریان و خدمات پس از فروش مناسب عنوان کرد و افزود: اهداف شرکت آمیکو را بر اساس کسب رضایتمندی مشتریان برنامه ریزی کردیم و موفقیت های ما بر این اساس بوده است.
وی با بیان اینکه برند شرکت بعنوان برند ملی در بین 37 کشور دنیا به ثبت رسیده است افزود: این شرکت همواره در بین تولیدکنندگان ایرانی رتبه های برتر را به خود اختصاص داده است که از این بین انتخاب بعنوان سرمایه گذار نمونه کشور در سال 84 ، واحد نمونه صنعتی کشور،صادر کننده و کارآفرین برتر استان،واحد نمونه کیفی در سطح کشور و استان، برترین کوشنده در بین مناطق ویژه اقتصادی و آزاد کشور ،دریافت لوح های سپاس از داخل و کشورهای اروپایی و اخذ بروزترین گواهی های مدیریت کیفی و زیست محیطی از جمله افتخارات شرکت آمیکو می باشد.
اضافه می شود این شرکت بزرگ علاوه بر تولید انواع کامیون و کامیونت و کمپرسی تولید موتورهای سواری ،انواع باتری خودرو،ساندویچ پانل و ابزارآلات پیشرفته ساختمانی،انواع رنگ های پودری و دستگاه رنگپاش پودري الكترواستاتيك ،انواع موتورسیکلت و کولرهای گازی را نیز تولید می کند.
بر این اساس می توان گفت این شرکت یکی از فعال ترین و معتبرترین شرکت های فعال در منطقه آزاد ارس است که قسمت قابل توجهی از صادرات و تولید منطقه آزاد ارس را به خود اختصاص می دهد.
 

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج