سامانه جامع روابط کار در ارس رونمایی شد

سامانه جامع روابط کار در ارس رونمایی شد

در راستای ارائه خدمات به جامعه کارگری و کارفرمایی محدوده منطقه آزاد ارس، از سامانه جامع روابط کار مدیریت کار و خدمات اشتغال ارس رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس؛ مدیر کار و خدمات اشتغال این سازمان با اعلام این خبر گفت: این سامانه توسط کارشناسان مدیریت فناوری اطلاعات و تحول اداری این سازمان و در راستای ارائه خدمات به جامعه کارگری و کارفرمایی طراحی شده است و کارگران و کارفرمایان می توانند با در دست داشتن مدارک هویتی و مراجعه به سامانه https://job.arasfz.ir:2310/، ضمن تشکیل پرونده, نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد خود را از طریق پیامک دریافت و برای ورود اطلاعات و انتخاب نوع خدمت و پیگیری آن به این سامانه مراجعه کنند.

میرحسین موسوی در خصوص خدمات پیش بینی شده و قابل ارائه در این سامانه گفت: در این سامانه حدود هشت خدمت در حوزه روابط کار، برای کارگران و کارفرمایان پیش بینی شده است. در مرحله اول دو زیرسامانه «ثبت الکترونیکی دادخواست کارگران» و «پیگیری دادخواست» راه اندازی شده است و علاوه بر آن صدور دادنامه، صدور اجراییه جهت اجرای رای، اعتراض به آرای صادره از هیات رسیدگی نیز در این سامانه فعال، قابل دسترسی و پیگیری می باشد.

بر اساس آخرین آمار ارائه شده، منطقه آزاد ارس با دارا بودن بیش از 522 واحد فعال در حوزه های صنعتی، کشاورزی، خدماتی و عمرانی، بازرگانی، انبارداری و تولیدی معدنی برای 17 هزار و 569 نفر شغل ایجاد نموده است.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج