از سوی صندوق پژوهش و فناوری ارس صادر شد؛

فراخوان ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان

فراخوان ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان

 مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری ارس از ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان و فناور خبر داد و این شرکت ها را برای دریافت تسهیلات فراخواند.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، پریسا بهلولی با اعلام این خبر گفت: صندوق دانش بنیان ارس در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، تسهیلات محدودی را برای شرکت های دانش بنیان و فناور حائز شرایط با اولویت فناور ارائه می دهد.

 بهلولی افزود: سقف ارائه تسهیلات متناسب با طرح فناورانه است و نرخ آن نیز بین 4 تا 18 درصد خواهد بود و با دوره بازپرداخت 18 ماهه به متقاضیان واگذار می شود.

 وی یادآور شد: این تسهیلات در قالب سرمایه در گردش تا سقف 50 تا 250 میلیون تومان، تولید صنعتی 100 تا 200 میلیون تومان و نمونه سازی بین 50 تا 150 میلیون می باشد.

 مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری در پایان گفت: متقاضیان دریافت تسهیلات می بایست حداکثر تا تاریخ 31 اردیبهشت ماه درخواست کتبی خود را به این صندوق ارسال نمایند.

 گفتنی است صندوق پژوهش و فناوری ارس بعنوان اولین صندوق در استان آذربایجان شرقی و مناطق آزاد کشور می باشد که در شهریور سال 98 با سرمایه ثبتی 30 میلیارد ریال و با هدف حمایت مالی از شرکت های فناور و دانش بنیان استان و با ترکیب سهامداری 34 درصدی سازمان منطقه آزاد ارس، 34 درصد شرکت مهندسی شبکه و فناوری اطلاعات همگامان، 17 درصد شرکت ارس تارلا امیر و 15 درصد پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی به ثبت رسیده است.

 این صندوق در طی مدت فعالیت خود در قالب ارائه تسهیلات و صدور ضمانتنامه از محل منابع صندوق و خط اعتباری و محل منابع کارگزاری به 56 شرکت بالغ بر 15 میلیارد تومان تسهیلات ارائه نموده و 49 فقره ضمانتنامه بالغ بر 25 میلیارد تومان صادر نموده است.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج