معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری ارس: مهمترین هدف جشنواره عکس ارس، رویداد سازی است

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری ارس: مهمترین هدف جشنواره عکس ارس، رویداد سازی است


 معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس در اختتامیه دومین جشنواره ملی عکس ارس هدف از برگزاری این جشنواره را رویدادسازی عنوان کرد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس یوسف داداش زاده در این مراسم گفت: هدف ما از برگزاری سالانه این جشنواره رویداد سازی است و خوشحالیم بعد از دو سال وقفه با حضور هنرمندان جشنواره ملی عکس ارس در تقویم برنامه های ارس قرار گرفته است.

 داداش زاده در ادامه افزود: به جشنواره نگاه مقطعی نداریم، بلکه یک طرح برند سازی برای ارس است که با هنر زیبای شما رقم می خورد و در نظر داریم سال بعد این جشنواره را در فصل دیگر برگزار کنیم.

 داداش زاده ضمن تشکر از شرکت هنرمندان حوزه عکاسی، اساتید و داوران در این جشنواره، ادامه داد: این جشنواره تور اینفوگرافی برای نخبگان هنری کشور است که با حضور عکاسان از سراسر کشور و هیئت داوران این برنامه باشکوهتر از سال پیش برگزار شد.

 وی همچنین از انجمن عکس و فیلم ارس بخاطر همکاری و همراهی با سازمان در برگزاری این جشنواره تشکر کرد و افزود: انجمن عکس و فیلم ارس یکی از پرافتخارترین انجمن های ارس می باشد که همواره در به ثمر رسیدن این جشنواره تلاش های فراوانی از سوی اعضای این انجمن صورت گرفته است.

 معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس افزود: در تمام فصول آغوش ارس برای هنرمندان و عکاسان باز است.

 یوسف داداش زاده در پایان گفت:قرار گرفتن در نقطه صفر مرزی و محدوده جغرافیایی دارای دو محدوده چهارگانه حفاظتی نیازمند هماهنگی با تمامی ارگان ها است از این رو از تمامی نیروهای نظامی انتظامی فرمانداری و سایر دستگاه‌های اجرایی در برگزاری این جشنواره همراه ما بودند قدردانی می کنیم.

 دومین جشنواره ملی عکس ارس از ۱۷ تا ۲۳ اردیبهشت ماه امسال در منطقه آزاد ارس برگزار شد.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج