اولین راند مسابقات موتور سواری هارد اندرو قهرمانی کشور به میزبانی ارس برگزار شد

اولین راند مسابقات موتور سواری هارد اندرو قهرمانی کشور به میزبانی ارس برگزار شد

 اولین راند مسابقات موتور سواری هارد اندرو قهرمانی کشور به میزبانی ارس و در پیست اندیگان مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، اولین راند مسابقات موتورسواری هارد اندرو قهرمانی کشور به همت سازمان‌منطقه آزاد ارس و هئیت اتومبیلرانی و موتورسواری منطقه آزاد ارس و با نظارت کمیته اندرو فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسورای کشور با حضور هشتاد ورزشکار موتورسوار از ۱۲ استان کشور از جمله آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، کرمان، هرمزگان، خراسان رضوی، مازندران، گیلان، کرمانشاه، همدان، قزوین و منطقه آزاد ارس در پیست اندیگان مرکز خداآفرین در مورخه بیست و دوم اردبیشهت ماه سال ۱۴۰۱ برگزار شد.

 این مسابقات در پیست موتورسواری اندیگان خداآفرین با حضور تماشاگران در سه کلاس E1.E2.E3 با طی مسافت سه و نیم کلیومتری بصورت موتورسواری در سه دور کامل پیست برگزار شد و در پایان مسابقات نفرات برنده به ترتیب زیر اعلام شد:

  در کلاس E1 حسام خوءینی از استان قزوین مقام اول، امیرحسین هراتی از استان مازندران مقام دوم و فرشاد رستمی از همدان مقام سوم را از آن خود کردند.

 همچنین در کلاس E2، حسین احمدی و حمیدرضا یوسفی از استان قزوین و کامران بهرامیان از استان مازندان به ترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.

 در کلاس E3 نیز مهران عسگری از استان قزوین مقام اول و سعید پوروثوق از استان گیلان ومحمد پور کتداد از استان کرمانشاه به ترتیب دوم و سوم شدند.

 لازم به توضیح است مراسم اختتامیه این مسابقات بعد از پایان مسابقه برگزار شد و از نفرات برتر هر رشته از سوی سازمان منطقه آزاد ارس تجلیل به عمل آمد.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج